Акрилові номерки та брелоки в Одесі

Акрил – жорсткий матеріал, який у процесі виробництва легко піддається формуванню, фрезеруванню, фарбуванню та іншим видам обробки. Не дивно, чому його широко використовують у внутрішній рекламі. Зокрема, з нього виготовляють брендовані номерки для вбиралень та брелоки для ключів від камер зберігання, кабінетів та підсобних приміщень. В Одесі вироби з оргскла потрібного розміру можна в компанії «Фабрика реклами».

Про акрилові номерки та брелоки

Акрил – термопластичний полімер, наділений легкістю, міцністю та високою світло пропускною здатністю. Він легко піддається фарбуванню, різанню, фрезеруванню тощо. На ньому можна вигравірувати літери та номери кабінетів, шафок у камерах зберігання або вішалок у вбиральні. Якщо зробити виріб отвір потрібного розміру, можна просунути ключ або повісити його на гачок.

Перевага акрилових номерків та брелоків

Акрилові номери та брелоки

На експлуатаційні властивості виробів впливає матеріал, з якого вони виготовлені. Завдяки акрилу брелоки та номерки:

  • стійко переносять агресивні дії;
  • не ламаються під час падіння;
  • легко піддаються брендуванню;
  • мають великий термін служби.

У процесі виготовлення на них можна наносити літери чи цифри, а також логотипи та інші промоматеріали, які допоможуть підвищити впізнаваність бренду.

Де розміщують акрилові номерки та брелоки

Ці компактні вироби використовують для оформлення офісів, торгових центрів, адміністративних, освітніх чи медичних закладів. Ними комплектують вбиральні, шафи в камерах зберігання, кабінети співробітників та господарські приміщення.
Переваги акрилових номерків та брелоків від «Фабрики реклами»
Виробництво великогабаритних банерів та білбордів – не єдина спеціалізація компанії. Матеріально-технічна база також дозволяє нам виготовляти внутрішню рекламу будь-якої складності та розміру. Ми пропонуємо власникам бізнесу в Одесі послуги з виготовлення інтер’єрних вивісок, підставок, тейбл тентів та дрібних виробів з оргскла. При цьому гарантуємо:
  • оригінальність дизайн проєктів;
  • висока якість матеріалів та конструкції;
  • мінімальний термін виробництва;
  • доступні ціни.
Щоб замовити рекламу для бізнесу або розрахувати попередню вартість послуг, зателефонуйте за номерами у шапці сайту або натисніть на кнопку «Залишити заявку».
Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок