Акрилові настільні іменні таблички в Одесі

Організація робочого столу співробітників – один з етапів оформлення офісу. При цьому комфортні умови створюють не тільки для фахівця, але і для відвідувачів, яких він обслуговує. Щоб вони могли звертатися до нього на ім’я, знадобляться настільні іменні таблички з акрилу — матеріалу, що відрізняється невибагливістю у догляді та має великий термін служби. В Одесі вироби з оргскла потрібного розміру можна в компанії «Фабрика реклами».

Про акрилові настільні іменні таблички

До цієї групи входять трикутні, квадратні та інші підставки, на яких розміщують дані співробітника. При їх виготовленні використовують акрил – прозорий, напівпрозорий або матовий матеріал, з якого збирають полотна потрібного розміру. Літери та інші символи друкуються або прямо на ньому (технологія лазерного та фрезерного різання) або на аркуші паперу, який потім вставляється між двома полотнами конструкції.

Переваги акрилових настільних іменних табличок

Акрилові настільні іменні таблички

Офісні підставки та тримачі виготовляють з акрилового скла. До переваг цього матеріалу можна віднести:

  • прозорість;
  • гнучкість;
  • високу світло пропускну здатність;
  • зносостійкість;
  • легкість.

При виробництві їм можна надати будь-яку форму та розмір. За потреби їх доповнюють спеціальними відділеннями для візитних карток. Це допомагає знайти нових клієнтів та служить рекламою бізнесу.

Де розміщують акрилові настільні іменні таблички

Виходячи з назви, підставки та тримачі розміщують на столах співробітників. Вони зустрічаються на банківських та авіакасах, стійках-ресепшн та в інших місцях обслуговування клієнтів. Їх розташовують так, щоб літери та символи були помітні за будь-якого освітлення.
Переваги акрилових настільних іменних табличок від «Фабрики реклами»

Понад 20 років компанія займається в Одесі виробництвом та монтажем рекламних конструкцій. Крім великогабаритних банерів або лайтбоксів, власники бізнесу можуть замовити у нас інтер’єрні вивіски, холдери, тейбл тенти та інші види внутрішньої реклами. При цьому ми гарантуємо:

  • високу якість матеріалів та конструкцій;
  • високу швидкість виготовлення;
  • доступні ціни;
  • високу якість монтажних послуг.

Для отримання додаткової інформації та розрахунку приблизної вартості послуг натисніть кнопку «Залишити заявку» або напишіть оператору онлайн-чату.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок