Акрилові сувенірні вироби в Одесі

Акрилове скло – сучасний пластичний матеріал, що використовується в рекламі та виробництві сувенірної продукції. Воно легко піддається формуванню, фарбуванню, різанню та іншим видам обробки, що дозволяє виготовляти з нього фігурки будь-якої форми та розміру. Переконатись у цьому можна, вивчивши колекцію «Фабрика реклами». У компанії можна замовити виготовлення брендованих виробів з оргскла, аналогів яким не буде в Одесі.

Про акрилові сувенірні вироби

Акрил – полімер, що широко використовується у виробництві рекламних конструкцій. З нього роблять підставки, холдери, тейбл-тенти, іменні та інші таблички. Повсюдне використання пояснюється здатність акрилового скла набувати будь-якої форми та розміру. З нього можна виготовити прозору або напівпрозору зірку, смолоскип, кубок, ялинку та будь-яку іншу фантазійну фігурку, а потім доповнити її підставкою або підсвічуванням.

Переваги акрилових сувенірних виробів

Акрилові сувенірні вироби

Статуетки, фігурки та нагороди з акрилу відрізняються такими експлуатаційними властивостями:

  • стійко переносять агресивні дії;
  • легко піддаються брендуванню;
  • мають великий термін служби;
  • коштують недорого;
  • виглядають респектабельно.

Їх використовують і для розміщення логотипів та промо-матеріалів. Це підвищує впізнаваність бренду, привертає увагу до товарів і послуг, що просуваються.

Де розміщують акрилові сувенірні вироби

Акрил – невибагливий матеріал, тому сувеніри з нього можна зберігати вдома, в офісі, торговому чи виробничому приміщенні. Це може бути камінна полиця, робочий стіл, книжкова шафа або стіна з дипломами та нагородами.
Переваги сувенірних акрилових виробів від «Фабрики реклами»

Компанія проєктує, виготовляє та встановлює в Одесі великогабаритні рекламні конструкції для бізнесу. Крім цього, у нас налагоджено виробництво внутрішньої реклами та брендованої сувенірної продукції. Тут також використовуються актуальні технології та сучасні матеріали.

Причини, щоб купити сувеніри з акрилу у «Фабриці реклами»:
  • цікавий дизайн;
  • якісне складання та матеріали;
  • доступна ціна;
  • мінімальний термін виготовлення.
Для оформлення замовлення залиште онлайн-заявку або напишіть онлайн-чат. Консультант розповість про всі доступні послуги для бізнесу та розрахує їхню попередню вартість.
Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок