Акрилові підставки для поліграфії в Одесі

Акрил – органічне скло, що відрізняється легкістю, прозорістю та невибагливістю у догляді. Ще одна перевага цього матеріалу в тому, що в процесі виробництва йому можна надавати будь-яку форму та розмір. Зокрема, у внутрішній рекламі використовують підставки та тримачі, в яких зручно зберігати та розміщувати поліграфічну продукцію. В Одесі купити вироби з оргскла можна в компанії «Фабрика реклами».

Про акрилові підставки для поліграфії

При виробництві цих конструкцій використовують акрил – органічне скло, що відрізняється оптимальною жорсткістю, міцністю та зносостійкістю. Крім того, він має високу світло пропускну здатність. Друкована продукція, розміщена в таких стійках, помітна та читальна за будь-якого освітлення. Стійки бувають простими та багаторівневими, настільними та підлоговими.

Переваги акрилових підставок для поліграфії

Акрилові підставки для поліграфії

Тримачі використовують для розміщення та зберігання поліграфічної продукції. Це може бути:

  • меню;
  • прайси;
  • флаєри;
  • візитні картки;
  • пробні та демонстраційні матеріали.

Внаслідок прозорості оргскла холдери та тейбл-тенти не перевантажують простір. Вони допомагають донести до відвідувачів корисну інформацію, збільшити товарообіг, підвищити впізнаваність бренду та оригінально заявити про свій бізнес.

Де розміщують акрилові підставки для поліграфії

Холдери та тримачі поліграфічної продукції розміщують у місцях реалізації товарів та послуг. Їх встановлюють поруч із прилавками, касами, стійками ресепшн, барними стійками, на столах співробітників та у залах очікування.
Переваги акрилових підставок для поліграфії від «Фабрики реклами»

Компанія працює на одеському ринку понад 20 років. За цей час ми обзавелися інфраструктурою, яка дозволяє не лише встановлювати в Одесі рекламні конструкції будь-якого розміру та складності. Ми також налагодили виробництво внутрішньої реклами, в тому числі інтер’єрних вивісок, холдерів і тейбл тентів. Кожен, хто замовить їх у нас, може розраховувати на:

  • великий вибір дизайн проєктів;
  • висока якість матеріалів та конструкцій;
  • помірні ціни;
  • гнучкі терміни виготовлення.

Для оформлення замовлення напишіть в онлайн-чат або натисніть кнопку «Залишити заявку». Консультант розрахує вартість виготовлення та розповість про інші поліграфічні та монтажні послуги для бізнесу.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок