Акрилові холдери та тейбл тенти в Одесі

При організації інтер’єру закладу потрібно приділяти увагу не лише оздоблювальним матеріалам чи меблям. Погляд відвідувачів зазвичай «чіпляється» за дрібниці, на кшталт меню. Щоб підтримувати статус закладу, розмістіть друковану продукцію в акрилових холдерах та тейбл-тентах, які додадуть їй оригінальності та продовжать термін її служби. В Одесі купити вироби з оргскла можна в компанії «Фабрика реклами».

Про акрилові холдери та тейбл тенти

При виробництві підставок та тримачів використовують акрил – органічне скло, що відрізняється прозорістю, легкістю та міцністю. Воно складається з двох полотен, між якими розміщують меню, прайс та інші промоматеріали. Це підвищує зносостійкість зображень та збільшує їх термін служби.

Середній розмір тримачів складає 20х30 см. При необхідності з них можна зібрати багаторівневу конструкцію, доповнити дерев’яною підставкою або підсвічуванням.

Переваги акрилових холдерів та тейбл тентів

Акрилові холдери та тейбл тенти

Завдання підставок з оргскла — захистити друковану продукцію від зносу. Крім того, вони:

  • допомагають донести до відвідувачів інформацію про товари та послуги;
  • розповісти про діючі знижки та акції;
  • оформити інтер’єр в одному стилі.

Через те, що тримачі можуть бути будь-якого розміру, на них можна розміщувати рекламу. Це допомагає збільшувати товарообіг та успішно просувати бізнес.

Де розміщують акрилові холдери та тейбл тенти

Підставки та тримачі з акрилу використовують при облаштуванні ресторанів, бутиків, творчих студій та салонів. Їх встановлюють на прилавках, столах, барних стійках, стійках ресепшн та інших місцях масового скупчення відвідувачів.
Переваги акрилових холдерів та тейбл тентів від «Фабрики реклами»

Виробництво та встановлення зовнішньої та внутрішньої реклами в Одесі — не єдина спеціалізація компанії. Ми також приймаємо замовлення на виготовлення інтер’єрних вивісок, акційних ящиків та підставок будь-якого розміру. Для цього у нас є сучасне обладнання та досвідчена команда.

Причини, щоб замовити тримачі з акрилу у «Фабриці реклами»:
  • цікаві дизайн проєкти;
  • гарантія якості;
  • доступні ціни;
  • мінімальний термін виготовлення.

Для розрахунку попередньої вартості та отримання детальної інформації про інші послуги для бізнесу напишіть оператору онлайн-чату або клацніть на кнопку «Залишити заявку».

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок