Акрилові кишені в Одесі

При організації простору офісу, торгового центру чи клініки велика увага приділяється оформленню інформаційних стендів. Їх оснащують кишеньками з акрилового скла, в яких розміщують корисну для відвідувачів інформацію, пробники продукції та інший роздатковий матеріал. Це покращує якість обслуговування, допомагає досягти лояльності клієнтів та успішно прорекламувати бізнес. Купити вироби з оргскла можна у компанії «Фабрика реклами».

Про акрилові кишені

Кишені з акрилу – прозорі або напівпрозорі тримачі розміром від 20х30 см. Вони кріпляться на двері та інформаційні стенди у місцях масового скупчення відвідувачів.

У процесі виготовлення з акрилу одержують полотна, з яких потім збирають об’ємні конструкції. Їх ставлять на стіл або вішають на вертикальну поверхню за допомогою рідких цвяхів, двостороннього скотчу або інших елементів кріплення.

Переваги акрилових кишень

Акрилові кишені

Акрил – сучасний полімерний матеріал, що наділяє вироби бездоганними експлуатаційними характеристиками. Він робить їх:

  • легкими та компактними;
  • зручними у монтажі та транспортуванні;
  • довговічними;
  • зносостійкими.

У прозорих пластикових утримувачах зручно розміщувати друковану продукцію. При цьому можна розраховувати на те, що вони не будуть навантажувати інформаційний стенд і захаращувати простір.

Де розміщують акрилові кишені

В Одесі та інших містах кишені з оргскла можна зустріти у торгових центрах, поліклініках, школах, адміністративних та інших установах. Їх розміщують поряд з інформаційними стендами, щоб своєчасно сповіщати відвідувачів про діючі акції, правила поведінки в будівлі, нові постанови, зміни у графіку роботи тощо.
Переваги акрилових кишень від "Фабрики реклами"

Компанія виготовляє та встановлює в Одесі великогабаритні рекламні конструкції. У нас також можна замовити виробництво внутрішній реклами — від інтер’єрних вивісок та інформаційних стендів до власників меню та брелоків. Ми гарантуємо:

  • більший вибір моделей та розмірів;
  • висока якість матеріалів та супутніх послуг;
  • мінімальний термін виготовлення;
  • доступні ціни.

Для оформлення замовлення залиште онлайн заявку або напишіть консультанту. Він розрахує вартість виробництва реклами та розповість про інші послуги для бізнесу.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок