Адресна табличка в Одесі

Незалежно від поверховості, року будівництва та класу елітності кожен будинок має бути обладнаний розпізнавальним знаком, на якому вказано його адресу – назву вулиці та номер будівлі. Він є орієнтиром і може бути використаний як рекламний носій. В Одесі виробництвом адресних та інших табличок займається компанія «Фабрика реклами». Ми проєктуємо конструкції, які дешево коштують та розраховані на тривалу експлуатацію.

Про адресні таблички

Адреси приватних та багатоквартирних будинків розміщують на литих конструкціях прямокутної або іншої форми розміром від 530х350 мм. Їх виготовляють з алюмінію, металокераміки, дерева або пластику. Для нанесення назви вулиці та номера будівлі використовують технологію друку або різання. До поверхні знаки кріпляться за допомогою болтів.

Переваги адресних табличок

Адресна табличка
Адресні таблички є розпізнавальним знаком, який не дає перехожим, таксистам, водіям аварійних служб та спецтехніки заблукати на вулиці. При їх виготовленні використовують матеріали, які:
  • дешево коштують;
  • легко монтуються;
  • стійко переносять атмосферні впливи;
  • мають великий термін служби.
Знаки можна використовувати й в просуванні бізнесу. Достатньо поряд з адресою розмістити логотип або іншу інформацію про товари та послуги.

Де розміщують адресні таблички

Литі розпізнавальні знаки встановлюють на фасадах приватних та багатоповерхових будинків, офісів, дитячих садків, медичних та освітніх закладів. У деяких випадках їх вішають на огорожі, стовпи, автономні стійки та інші конструкції.
Переваги адресних табличок від "Фабрики реклами"
Компанія займається в Одесі виготовленням, встановленням та обслуговуванням зовнішньої та внутрішньої реклами різної складності та розмірів. Для цього ми маємо сучасну виробничу базу, власний склад комплектуючих, команду талановитих дизайнерів та досвідчених монтажників. Тому вирішивши замовити рекламу для бізнесу або інші послуги, можете розраховувати на:
  • високу якість матеріалів;
  • індивідуальний підхід;
  • цікаві дизайн проєкти;
  • адекватні ціни;
  • мінімальний термін виготовлення.
Щоб купити готову рекламну конструкцію або замовити її виробництво за ексклюзивним проєктом, натисніть на «Залишити заявку». Консультант надасть повну інформацію та розрахує вартість послуг.
Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок