Фасадна табличка в Одесі

Для успішного просування бізнесу в Одесі чи іншому місті потрібно насамперед заявити про себе та виділитись серед конкурентів. Частково вирішити це завдання допомагають фасадні вивіски. Це своєрідна візитна картка, де розміщується назва організації, характер її діяльності, графік роботи та інша інформація. Замовити виготовлення цих та інших табличок можна в компанії «Фабрика реклама».

Про фасадні таблички

Інформаційний носій є квадратною або прямокутною вивіскою розміром від 20х30 см, виготовленою з високоміцного пластику, АКП, акрилу, дерева або металу. На нього наносять назву організації, графік роботи, логотип, окремі літери чи символи. Стенд кріплять на стіні шурупами, іноді комплектуючи дистанційними тримачами та підсвічуванням.

Переваги фасадних табличок

Фасадна табличка

Завдання цих вивісок – «познайомити» відвідувачів з організацією. З їхньою допомогою дізнаються, що за підприємство або офіс розміщується в будівлі, чим займається і за яким графіком працює. Експлуатаційні властивості залежить від матеріалів. Зазвичай за її виробництві використовують:

  • метал;
  • високоміцний пластик;
  • акрил;
  • композитні матеріали.

Інформаційний носій можна використовувати й у рекламі. Для цього потрібно оформити його у корпоративному стилі, нанести логотип, літери чи інші символи.

Де розміщують фасадні таблички

Виходячи з назви ці вивіски встановлюють на фасадах будівель. Зазвичай їх вішають поруч із вхідними групами на висоті близько 2 м. У торгових та бізнес-центрах інформаційний носій можна встановити на стіні під час входу до офісу.
Переваги фасадних табличок від «Фабрики реклами»

Компанія пропонує власникам бізнесу в Одесі великий вибір рекламних та монтажних послуг. Ми готові спроєктувати та встановити зовнішню та внутрішню рекламу будь-якого розміру та складності. При цьому при їх виробництві буде використано актуальні технології та високоміцні матеріали. Кожному, хто хоче купити у нас інформаційні стенди та вивіски, ми гарантуємо:

  • індивідуальний підхід;
  • високу кваліфікацію дизайнерів та монтажників;
  • високу якість складання та матеріалів;
  • доступні ціни;
  • мінімальний термін виготовлення.

Для отримання детальної інформації та розрахунку вартості рекламних послуг, натисніть на кнопку «Залишити заявку» або зателефонуйте за номерами, прикріпленими в шапці сайту.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок