Табличка з нанесенням аплікації в Одесі

Нанесення промоматеріалів методом аплікації – технологія, що застосовується у виробництві внутрішньої реклами. Для цього використовують спеціальні таблички, які встановлюють біля кабінетів, службових приміщень, запасних виходів тощо. Вони містять інформацію, яка допомагає відвідувачам орієнтуватися у торгових центрах, офісних та інших будівлях. В Одесі купити їх можна у «Фабриці реклами» – компанії, яка пропонує поліграфічні та монтажні послуги для бізнесу.

Про таблички з нанесенням аплікації

Особливість цих інформаційних носіїв у компактних розмірах. Попри це вони дозволяють розмістити на невеликому полі всю корисну інформацію. При їх виробництві використовують метал, оргскло чи пластик. Букви та символи наносять на плівку за допомогою екологічного чорнила.

Переваги табличок з нанесенням аплікації

Табличка з нанесенням аплікації

Ці інформаційні носії використовуються для зручної навігації усередині будівлі. Їх переваги:

  • простість та швидкість монтажу;
  • невибагливість в обслуговуванні;
  • доступна ціна;
  • зносостійкість;
  • великий термін служби.

Вони можуть стати інструментом внутрішньої реклами. Прикрасивши їх логотипом або оформивши в корпоративних кольорах, можна підвищити впізнаваність бізнесу, створити комфортну робочу атмосферу та підкреслити престиж організації.

Де розміщують таблички з нанесенням аплікації

Ці інформаційні носії встановлюють усередині будівель. Їх розміщують поруч із кабінетами фахівців, службовими приміщеннями, електрощитами, евакуаційними виходами тощо. При цьому вони повинні розташовуватися так, щоб букви навіть невеликого розміру добре читалися за будь-якого освітлення.
Переваги табличок із нанесенням аплікації від «Фабрики реклами»

За 20 років існування на українському ринку компанія розширила матеріально-технічну базу та команду. У нас працюють талановиті дизайнери, які відповідають за виробництво зовнішньої та внутрішньої реклами, і досвідчені монтажники, які займаються її встановленням в Одесі. Кожен, хто хоче замовити у нас інформаційні стенди та вивіски, може розраховувати на:

  • комплексне обслуговування;
  • індивідуальний підхід;
  • гарантію якості;
  • адекватні ціни;
  • гнучкі терміни виготовлення.

Для оформлення замовлення натисніть на кнопку «Залишити заявку». Менеджер передзвонить, щоб прийняти заявку та розрахувати попередню вартість послуг.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок