Забороняюча табличка в Одесі

При організації простору в офісних будівлях, торгових або розважальних центрах потрібно думати не тільки про комфорт, а й про безпеку відвідувачів. З цією метою встановлюють заборонні знаки та наклейки, які попереджають про небезпеку або відповідальність за недотримання правил. В Одесі замовити виробництво таких табличок можна в компанії «Фабрика реклами».

Про забороняючі таблички

До цієї категорії входять інтер’єрні вивіски, що вказують на заборону певних дій. З їхньою допомогою можна проінформувати відвідувачів, що в приміщенні не можна курити, вести фото- або відеозйомку, голосно розмовляти тощо. Вони також вказують на евакуаційні виходи, електрощити та інше потенційно небезпечне обладнання.

Переваги забороняючої таблички

Забороняюча табличка

Головне завдання цих інтер’єрних вивісок — інформувати відвідувачів про можливу небезпеку та діючі заборони. Вони допомагають:

  • створити в будівлях безпечну обстановку;
  • налагодити зворотний зв’язок з аудиторією;
  • забезпечити обладнання та цінне майно;
  • забезпечити швидку евакуацію людей у ​​разі НП.

Вказівники та знаки можна задіяти й у внутрішній рекламі, щоб просунути бізнес. Для цього при виготовленні їх потрібно оформити у корпоративному стилі або нанести на них логотип.

Де розміщують заборонні таблички

Ці інтер’єрні вивіски розміщують у полі зору відвідувачів, де вони добре видно при природному та штучному освітленні. Зазвичай їх клеять поряд з об’єктом, до якого вони належать (евакуаційний вихід, пожежна техніка, електрощити та ін.). Вони не повинні загороджувати прохід. Якщо знаки розміщують на воротах або при вході, то зона їх дії поширюються на всю територію.
Переваги забороняючої таблички від «Фабрики реклами»

Компанія запрошує до співпраці власників бізнесу в Одесі та інших містах України. Ми проєктуємо зовнішню внутрішню рекламу, при виготовленні якої використовуємо сучасні матеріали та дотримуємося міжнародних стандартів. Вирішивши купити у нас рекламну конструкцію, можете розраховувати на:

  • великий вибір цікавих проєктів;
  • прийнятні ціни;
  • висока швидкість виробництва;
  • висока якість монтажних послуг.

Для отримання детальної інформації натисніть на кнопку «Залишити заявку». Консультант передзвонить, щоб прийняти замовлення та розрахувати попередню вартість послуг.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок