Латунні таблички з травленням в Одесі

Бажаєте надати своєму офісу солідності? Використовуйте латунні вивіски із травленням. Такі покажчики та стенди виглядають привабливо, підкреслюють престиж та серйозність підприємства. Крім того, вони добре переносять агресивні дії та мають великий термін служби. Замовити виробництво настінних табличок потрібного розміру можна в компанії «Фабрика реклами».

Про латунні таблички з травленням

У цю категорію входять вивіски, що є пластинами з латуні товщиною від 3 мм. При виготовленні використовують плівку, яку наносять літери чи візерунок потрібного розміру. Її приклеюють на металеву пластину і занурюють у розчин, що фарбує. Під час витримки фарба потрапляє у заглиблення, забарвлюючи символи на плівці. В результаті виходить масивне полотно із рельєфними зображеннями.

Переваги латунних табличок із травленням

Латунні таблички з травленням

Переваги цих вивісок обумовлюються матеріалами та технологією, за допомогою якої на них наносяться літери. Вони наділяють їх:

  • міцністю;
  • зносостійкість;
  • стійкістю до корозії;
  • легкістю;
  • великий термін служби.

Інформаційні носії з латуні виглядають солідно та підвищують престижність компанії. Якщо задіяти їх у внутрішній та зовнішній рекламі, вони допоможуть зробити бренд впізнаваним.

Де розміщують латунні таблички із травленням

В Одесі вивіски з латуні використовують під час оформлення комерційних офісів, торгових центрів, медичних, адміністративних та освітніх закладів. Їх вішають на стіни поруч із кабінетами та приміщеннями, до яких вони відносяться. Вироби з цього матеріалу також встановлюють на фасадах та торцях будівлі як адресні покажчики.
Переваги латунних табличок із травленням від «Фабрики реклами»

Компанія пропонує власникам бізнесу в Одесі комплекс поліграфічних та монтажних послуг. Досвідчена команда та сучасна матеріально-технічна база дозволила налагодити безперервне виробництво зовнішньої та внутрішньої реклами різного формату та складності. Кожному, хто хоче купити її у нас, ми гарантуємо:

  • висока якість матеріалів та конструкцій;
  • мінімальний термін виготовлення;
  • висока швидкість та якість монтажу;
  • помірні ціни.

Щоб розрахувати попередню вартість, зателефонуйте за вказаними номерами або заповніть онлайн-заявку. Консультанти розкажуть про всі послуги для бізнесу та приймуть замовлення.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок