Табличка "режим роботи" в Одесі

Щоб досягти лояльності з боку цільової аудиторії, потрібно покращити якість обслуговування. Клієнт не повинен витрачати багато часу на пошук потрібної інформації про товари та послуги, переваги продукту або робочий годинник організації. Тому при відкритті офісу або роздрібної точки потрібно насамперед встановити табличку з режимом роботи. Власники бізнесу в Одесі можуть замовити виробництво в компанії «Фабрика реклами».

Про таблички «Режим роботи»

Інформаційний носій є литим прямокутним полотном розміром приблизно 20х30 см. Він виготовляється з металу, дерева, акрилового скла або композитних матеріалів. Робочий годинник, назва організації, логотип та інші символи наносять на поверхню методом друку, гравіювання або різання. Стенд кріпиться на двері або стіні за допомогою рідких цвяхів, 2-стороннього скотчу або шурупів.

Переваги табличок «Режим роботи»

Табличка "режим роботи"

Завдання інформаційних стендів – інформувати відвідувачів про робочий графік організації. Вони допомагають:

  • підвищити якість обслуговування;
  • налагодити зворотний зв’язок з аудиторією;
  • виділити офіс або магазин;
  • ненав’язливо прорекламувати бізнес.

Вивіски із зазначенням робочого часу виготовляють із матеріалів, які не навантажують конструкцію, стійко переносять механічні дії, легко монтуються та демонтуються.

Де розміщують таблички «Режим роботи»

Таблиці із зазначенням робочого графіка відносяться і до зовнішньої, і внутрішньої реклами. Їх встановлюють на фасадах поруч із вхідною групою або всередині будівель перед входом до кабінету чи офісу. У деяких випадках їх розміщують прямо на дверях, ліфтах, сходових прольотах або на інформаційних стендах.
Переваги табличок "Режим роботи" від «Фабрики реклами»

Компанія понад 20 років виробляє та встановлює в Одесі різні види зовнішньої та внутрішньої реклами. При виготовленні стендів та рекламних вивісок використовуються технології та матеріали, що відповідають міжнародним стандартам якості.

Причини, щоб звернутися до «Фабрики реклами»:
  • великий вибір дизайн-проєктів;
  • помірні ціни;
  • висока якість монтажних послуг;
  • висока швидкість виготовлення.

Щоб купити готову конструкцію або замовити масове виробництво інформаційних носіїв, зателефонуйте за вказаними номерами. Консультант прийме замовлення та розрахує вартість обслуговування.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок