Табличка з псевдооб'ємом в Одесі

При виготовленні зовнішньої та внутрішньої реклами часто використовують об’ємні букви та символи, які привертають більше уваги. Їхній головний недолік — ціна. Щоб знизити вартість рекламних конструкцій використовують ефект псевдооб’єму, коли символи виглядають опуклими тільки під певним кутом зору. В Одесі замовити виробництво таких незвичайних табличок можна в компанії «Фабрика реклами».

Про таблички з псевдооб'ємом

Псевдооб’єм – ефект, який досягається внаслідок гри світла та тіні. Його застосовують при встановленні звичайних плоских букв. Зазвичай під час виготовлення реклами використовують пластикові, металеві чи акрилові конструкції потрібного розміру, які кріпляться до поверхні з допомогою дистанційних утримувачів. Під певним кутом створюється тривимірний ефект, який додає літер обсягу і виділяє їх на однотонному тлі. При необхідності вивіски та стенди доповнюють підсвічуванням. Вона виділяє рекламну конструкцію за умов поганого освітлення.

Переваги табличок із псевдооб'ємом

Табличка з псевдооб'ємом

Головна перевага таких вивісок – незвичайний зовнішній вигляд. Вони:

  • привертають увагу цільової аудиторії;
  • зонують простір;
  • прикрашають та доповнюють інтер’єр;
  • допомагають відвідувачам орієнтуватися у будівлі.

Крім того, вони допомагають наблизитись до цілей рекламної кампанії — заволодіти увагою публіки, підвищити впізнаваність бренду та успішно просунути бізнес у новому районі чи місті.

Де розміщують таблички із псевдооб'ємом

Вивіски, виготовлені у такий спосіб, використовують у внутрішній зовнішній рекламі. Їх можна встановити над входом до будівлі, бутиком у торговому центрі або офісом компанії у великому бізнес-центрі.
Переваги табличок із псевдооб'ємом від «Фабрики реклами»
Компанія працює на українському ринку понад 20 років. За цей час ми встановили безліч рекламних конструкцій різного розміру, які можна зустріти в різних куточках Одеси. При замовленні зовнішньої та внутрішньої реклами власники бізнесу можуть розраховувати на:
  • висока якість складання та матеріалів;
  • комплекс супутніх послуг;
  • великий вибір дизайн-проєктів;
  • мінімальний термін виробництва;
  • доступні ціни.
Щоб купити рекламну конструкцію, залиште заявку або зателефонуйте за номерами у шапці сайту. Консультант передзвонить, щоб прийняти замовлення та розрахувати попередню вартість послуг.
Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок