Скляна табличка в Одесі

Чи плануєте відкрити новий офіс, чи зробити ремонт у старій будівлі? Використовуйте під час оформлення простору скляні вивіски. Вони виглядають стильно, не перевантажують простір і при цьому незамінні у внутрішній рекламі. В Одесі замовити виробництво оригінальних табличок зі скла можна в компанії «Фабрика реклами».

Про скляні таблички

До цієї групи входять вивіски та покажчики розміром від 20х30 см, при виготовленні яких використовують звичайне або акрилове скло. Літери, логотипи, візерунки та інші зображення наносять на нього методом ультрафіолетового друку, який робить їх екологічними, яскравими та зносостійкими. Готова конструкція вішається на однотонну стіну за допомогою дистанційних металевих кріплень, які додають об’єм.

Перевага скляних табличок

Скляна табличка

Головна перевага цих інформаційних носіїв полягає у оригінальності. Скло робить їх практично невидимими, але зберігає рекламний потенціал. На таких вивісках можна розміщувати:

  • логотипи, спеціальні літери та символи;
  • корисну інформацію про товари та послуги;
  • імена та посади співробітників;
  • план будівлі;
  • графік роботи компанії тощо

Найкраще вони виглядають у сучасних інтер’єрах. Такі вивіски та покажчики не перевантажують простір, а, навпаки, візуально наповнюють його світлом та повітрям.

Де розміщують скляні таблички

Ці вивіски застосовують при оформленні інтер’єрів. Їх встановлюють у холі будівель поруч із інформаційними стендами та покажчиками, а також при вході до кабінетів фахівців, офісів, салонів краси або творчих студій.
Переваги скляних табличок від «Фабрики реклами»

Понад 20 років компанія проєктує та виготовляє для власників бізнесу в Одесі рекламні конструкції різної складності та розміру. Для цього ми обзавелися сучасною інфраструктурою, командою талановитих дизайнерів, відповідальних за розробку та виробництво проєктів, та монтажників, які забезпечують їхню надійну установку.

Кожен, хто хоче купити у нас зовнішню або внутрішню рекламу, може розраховувати на:

  • великий вибір цікавих концептів;
  • висока якість матеріалів та складання;
  • доступні ціни;
  • оптимальні терміни виготовлення.

Бажаєте розрахувати попередню вартість послуг для бізнесу? Тоді зателефонуйте за вказаними номерами або натисніть кнопку «Залишити заявку».

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок