Навігаційна табличка в Одесі

При оформленні простору клініки, торгового центру, офісної або іншої будівлі важливо створити умови, в яких відвідувачі зможуть самостійно орієнтуватися, не звертаючись за допомогою до співробітників. Для цього встановлюють навігаційні таблички, які вказують на розташування кабінетів або магазинів. Придбати їх можна у «Фабриці реклами». Компанія пропонує власникам бізнесу в Одесі комплекс рекламних та монтажних послуг.

Про навігаційну табличку

До цієї групи входять інтер’єрні вивіски, які вказують, де знаходиться вхід чи вихід, сходовий майданчик чи евакуаційний вихід, туалет чи кімната матері та дитини. Вони дають відвідувачам можливість самостійно переміщатися будівлею, не вдаючись до сторонньої допомоги.

Переваги навігаційних табличок

Навігаційна табличка

Ці вказівники потрібні для навігації відвідувачів усередині будівлі. З їхньою допомогою можна створити комфортні умови, що в сукупності з іншими маркетинговими інструментами допоможе:

  • поліпшити якість обслуговування;
  • добитися лояльності з боку клієнтів;
  • зацікавити нових відвідувачів.

У процесі виготовлення інтер’єрні вивіски можна розфарбувати у корпоративних кольорах або прикрасити логотипом. Це допоможе створити позитивний імідж компанії.

Де розміщують навігаційні таблички

Ці вказівники відносяться до внутрішньої (Indoor) реклами. Насамперед їх встановлюють у холі будівлі поряд зі стійкою ресепшн чи інформаційним табло. Далі їх рівномірно розподіляють поверхами, де вони вказують на кабінети фахівців, магазини, господарські приміщення, евакуаційний вихід і т.п. Якщо використовуються наклейки, їх розміщують прямо на підлозі або дверях.
Переваги навігаційних табличок від "Фабрики реклами"

Компанія виготовляє та встановлює рекламні конструкції будь-яких габаритів та складності. Ми займаємось в Одесі виробництвом внутрішньої та зовнішньої реклами під ключ. Для цього у нас є сучасна інфраструктура та досвідчена команда.

Причини замовити виготовлення інтер’єрних вивісок у «Фабриці реклами»:

  • висока якість конструкцій;
  • великий вибір авторських дизайн-проєктів;
  • помірні ціни;
  • оптимальні терміни виробництва.

Розрахувати зразкову вартість обслуговування можна, заповнивши онлайн-заявку. Консультант передзвонить, щоб розповісти про всі послуги для бізнесу та прийняти замовлення.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок