Табличка з прямим нанесенням ультрафіолетового друку в Одесі

Ультрафіолетовий друк –—технологія, що дозволяє наносити зображення на будь-яку поверхню. Вона використовується у внутрішній рекламі, де з її допомогою оформляють настінні вивіски та покажчики. В Одесі замовити таблички, виготовлені за цією методикою, можна в компанії «Фабрика реклами».

Про таблички з прямим нанесенням ультрафіолетового друку

До цієї групи входять акрилові, дерев’яні, пластикові та металеві вивіски розміром від 10х10 см. Літери, візерунки та інші зображення наносять на них методом друку УФ чорнилом. При необхідності зверху їх повністю або частково покривають лаком, який підвищує стійкість до термічних, атмосферних та інших дій.

Переваги табличок з прямим нанесенням ультрафіолетового друку

Табличка з прямим нанесенням ультрафіолетового друку

Головна перевага УФ технології — екологічність. Чорнила, які застосовують під час виробництва вивісок, не містять хімічно активних речовин. Інші переваги:

  • низька собівартість;
  • зносостійкість;
  • можливість друкувати фарбами білого кольору;
  • можливість формування.

За допомогою УФ-технології отримують яскраві, повнокольорові та довговічні промо-матеріали, які мають великий термін служби, підкреслюють престижність компанії та допомагають успішно просувати бізнес.

Де розміщують таблички з прямим нанесенням ультрафіолетового друку

УФ технологія дозволяє отримувати зносостійкі зображення, які незамінні у внутрішній та зовнішній рекламі. Її використовують при виготовленні навігаційних табличок, які вішають у холах, поруч із дверима та приміщеннями, на які вони вказують.
Переваги табличок із прямим нанесенням ультрафіолетового друку від «Фабрики реклами»

Компанія пропонує власникам офісів та торгових центрів в Одесі поліграфічні та монтажні послуги. Ми маємо у своєму розпорядженні команду талановитих дизайнерів, які відповідають за проєктування та виробництво зовнішньої та внутрішньої реклами, і досвідчених монтажників, відповідальних за її акуратне та оперативне встановлення.

Причини, щоб купити у нас рекламну конструкцію:
  • великий вибір та висока якість матеріалів;
  • відсутність обмежень у розмірах;
  • висока швидкість виготовлення;
  • доступні ціни.

Для отримання детальної інформації залиште заявку або зателефонуйте за вказаними номерами. Консультант зорієнтує у послугах для бізнесу та надасть прайс з актуальною вартістю.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок