Табличка вказівник (табличка на стовп) в Одесі

Щоб успішно просувати бізнес в Одесі чи іншому місті потрібно постійно залучати нових клієнтів. Якщо організація тільки-но розпочала свою діяльність або переїхала на нове місце, їй потрібно встановити таблички на стовп. Вони допоможуть зорієнтувати клієнтів, направити їх до точки реалізації товарів та послуг. Замовити виробництво таких інформаційних носіїв можна у компанії «Фабрика реклами».

Про табличку покажчик на стовп

До цієї категорії входять інформаційні носії, які розміщуються поза будівлею. Вони є дерев’яним, металевим або пластиковим полотном, обладнаним металевим каркасом. Зображення, рекламу та корисну інформацію наносять на полотно шляхом друку або лазерного різання. При необхідності його доповнюють підсвічуванням або кріплять поряд із джерелом світла.

Переваги таблички вказівника на стовп

Табличка вказівник (табличка на стовп)

Завдяки цим вивіскам власник бізнесу може поінформувати цільову аудиторію про те, де знаходиться його магазин, салон краси чи інший заклад. Вони допомагають:

  • розповісти про переїзд на нове місце;
  • привернути увагу цільової аудиторії;
  • виділитися серед конкурентів;
  • підвищити впізнаваність бренду.

При виготовленні вивісок використовують високоміцні та зносостійкі матеріали. Вони не тільки не ускладнюють конструкцію, але також легко переносять вплив сонячного світла, опадів, дорожнього пилу та вітру.

Де розміщують таблички вказівники на стовпах

Ці вивіски встановлюють на електричних стовпах, автономних стійках чи інших конструкціях. Їх розміщують уздовж проїжджої частини та пішохідних зон на висоті від 3 м. Так вони стають помітними з великої відстані. Якщо розмістити їх під ліхтарями та прожекторами, вони будуть видно і при поганому освітленні.
Переваги табличок вказівників на стовп від «Фабрики реклами»

«Фабрика реклами» — компанія, яка понад 20 років займається в Одесі виробництвом, монтажем та обслуговуванням рекламних конструкцій. При виготовленні зовнішньої та внутрішньої реклами ми орієнтуємося на міжнародні та українські стандарти. Це дозволяє гарантувати:

  • висока якість матеріалів та конструкцій;
  • індивідуальний підхід;
  • оптимальні терміни виготовлення;
  • доступні ціни.

Щоб купити рекламну конструкцію, клацніть на «Залишити заявку». Консультант передзвонить, щоб прийняти замовлення та розрахувати вартість послуг.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок