Акційна табличка в Одесі

Щоб досягти лояльності з боку покупців і клієнтів, потрібно регулярно сповіщати їх про діючі знижки та акції. Зробити це можна за допомогою акційних табличок, які розміщують по торговому залу. В Одесі їх виробництвом займається компанія «Фабрика реклами».

Про акційні таблички

До цієї категорії входять інтер’єрні вивіски, на яких розміщують корисну для клієнтів інформацію. З їх допомогою інформують відвідувачів торгових залів про надходження нового товару, спеціальні знижки та пропозиції.

При виготовленні рекламного носія найчастіше використовують пластик. Цей практичний та легкий матеріал відрізняється невибагливістю у догляді, стійкістю до атмосферних впливів та великим терміном служби. Конструкцію доповнюють пластиковими кишеньками або маркерною дошкою, що дозволяє регулярно оновлювати інформацію.

Переваги акційних табличок

Акційна табличка

Ці інтер’єрні вивіски допомагають донести до відвідувачів інформацію про діючі знижки та спеціальні пропозиції. Це дозволяє:

  • швидко реалізувати товар, який потрапив до акції;
  • збільшити товарообіг;
  • підвищити ефективність рекламної кампанії.

Спеціальні знижки та акції залучають нових та старих клієнтів. Вони допомагають досягти лояльності з боку покупців, підвищити впізнаваність бренду та успішно прорекламувати бізнес.

Де розміщують акційні таблички

Вивіски про чинні акції та знижки належать до внутрішньої реклами. Їх розміщують по всій залі у доступних для відвідувачів місцях. Зазвичай, інформаційні листи розвішують над торговими стелажами, де розміщується товар за зниженою ціною. У деяких випадках стенди встановлюють у холах.
Переваги акційних табличок від "Фабрики реклами"

Понад 20 років компанія встановлює в Одесі зовнішню та внутрішню рекламу. За цей час ми отримали матеріально-технічну базу, яка дозволила налагодити безперервне виробництво банерів, інформаційних стендів, інтер’єрних вивісок та інших конструкцій. Кожному, хто хоче купити їх у нас, ми гарантуємо:

  • великий вибір цікавих дизайн проєктів;
  • максимально точну реалізацію;
  • високу якість матеріалів;
  • комплекс супутніх послуг;
  • доступні ціни.

Щоб замовити виготовлення рекламних конструкцій або розрахувати вартість інших послуг для бізнесу, заповніть онлайн-заявку або напишіть чат.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок