Дерев'яна табличка в Одесі

Щоб надати солідності офісу, необов’язково встановлювати антикварні меблі або екзотичний декор. Додати йому респектабельність можна за допомогою дерев’яних вивісок. Вони виглядають солідно, підкреслюють престиж організації, викликають довіру до товарів та послуг. В Одесі купити стильні таблички з дерева будь-якого розміру можна в компанії «Фабрика реклами».

Про дерев'яні таблички

При производстве информационных и рекламных носителей используют натуральное обработанное дерево. Из него изготавливают полотна размером примерно 20х30 см, которые затем грунтуют. Буквы и другие символы наносят на них методом сублимационной печати или гравировки. Современные технологии и оборудование позволяют печатать на дереве сложные узоры, а также вырезать из него необычные фигуры.

Готовые вывески покрывают лаком или другим составом, который повышает их стойкость к воде, насекомым и другим воздействиям.

Переваги дерев'яних табличок

Дерев'яна табличка

Вивіски, при виробництві яких використовують натуральну деревину, виглядають незвичайно та дорого. Вони:

  • зонують простір;
  • прикрашають інтер’єр;
  • підкреслюють престижність компанії;
  • допомагають досягти лояльності клієнтів;
  • викликають довіру до бізнесу, що просувається.

Такі стенди й покажчики мають бездоганні експлуатаційні властивості. Вони екологічні, довговічні, відрізняються легкістю монтажу та міцністю.

Де розміщують дерев'яні таблички

Дерево – міцний і зносостійкий матеріал, що знайшов застосування у внутрішній та зовнішній рекламі. Дерев’яні вивіски встановлюють на фасаді, поруч із входом та усередині будівлі. При цьому їх вішають так, щоб букви та символи добре читалися за будь-якого освітлення.
Переваги дерев'яних табличок від «Фабрики реклами»

Компанія займається виготовленням рекламних конструкцій в Одесі. Наші дизайнери готові спроєктувати зовнішню внутрішню рекламу будь-якої складності, а монтажники — встановити її у вказаному місці. При замовленні інтер’єрних та фасадних вивісок власники бізнесу можуть розраховувати на:

  • великий вибір цікавих проєктів;
  • висока якість складання та матеріалів;
  • доступну ціну;
  • висока швидкість виробництва та монтажу.

Щоб замовити виготовлення рекламної конструкції та розрахувати попередню вартість послуг, зателефонуйте за номерами у шапці сайту, напишіть у чат або клацніть на «Залишити заявку».

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок