Офісна табличка в Одесі

Офіс — обличчя та «візитна картка» організації. З того, наскільки правильно він оформлений, судять про її успіх та престиж. Щоб створити комфортні умови для співробітників та відвідувачів, власникам бізнесу потрібно розвісити в будівлі інтер’єрні вивіски та інформаційні таблички. В Одесі їх виготовленням та встановленням займається компанія «Фабрика реклами».

Про офісні таблички

Таблички для офісу — стенди та покажчики з інформацією про те, якому співробітнику належить кабінет, чим він займається і в який час приймає відвідувачів. Вони також вказують на те, що за приміщення знаходиться за дверима і чи можна до нього входити.

При виробництві інтер’єрних вивісок та покажчиків використовують високоміцне акрилове скло, недорогий пластик, нержавіючу сталь або сріблястий алюміній, який інформацію наносять методом гравіювання.

Переваги офісної таблички

Офісна табличка

Вказівники допомагають відвідувачам та співробітникам краще орієнтуватися у будівлі. Якщо оформити їх у корпоративному стилі, це:

  • створить потрібну робочу атмосферу;
  • підкреслить престиж організації;
  • підвищить ефективність реклами та впізнаваність бренду.

Експлуатаційні властивості інтер’єрних вивісок залежать від того, з чого вони виготовлені. Переважними є натуральні або якісні композитні матеріали, які легко піддаються брендуванню і мають великий термін служби.

Де розміщують офісні таблички

Ці інформаційні стенди поступово розподіляють по всій будівлі. Їх розміщують поруч із кабінетами співробітників, господарськими приміщеннями, ліфтами та сходовими прольотами, при вході та на виході.
Переваги офісних табличок від «Фабрики реклами»

Компанія виготовляє для власників бізнесу в Одесі рекламні конструкції будь-якої складності та масштабу. При проєктуванні та виробництві зовнішньої та внутрішньої реклами ми використовуємо актуальні технології та орієнтуємося на загальноприйняті стандарти. Тому кожен, хто хоче купити у нас банери чи інтер’єрні вивіски, може розраховувати на:

  • висока якість матеріалів та конструкції;
  • великий вибір цікавих концептів;
  • доступні ціни;
  • висока швидкість виготовлення;
  • комплекс супутніх монтажних послуг.

Щоб замовити рекламну конструкцію або розрахувати приблизну вартість послуг, заповніть онлайн-форму, напишіть консультанту або зателефонуйте за номерами.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок