Табличка з гравіюванням в Одесі

Гравіювання — технологія нанесення зображення на поверхні, які не піддаються фарбуванню або обклеюванню. У внутрішній рекламі для цього використовують дерев’яні, металеві або пластикові таблички, які допомагають прорекламувати бізнес та покращити навігацію по будівлі. В Одесі купити їх можна у «Фабриці реклами» – компанії, яка пропонує комплекс поліграфічних та монтажних послуг.

Про таблички з гравіюванням

На інтер’єрних вивісках та стендах розміром від 10х10 см розміщують корисну інформацію для відвідувачів торгових центрів, офісних та інших будівель. При їх виробництві використовують метал, дерево чи двошаровий пластик. Букви та символи наносять на лазерному або фрезерному верстаті, на якому можна задати глибину та товщину різання. Колір лініям надають за допомогою емалі.

Переваги табличок з гравіюванням

Табличка з гравіюванням

При виготовленні цих інформаційних носіїв використовують лазерне або фрезерне різання. Покажчики та стенди, виготовлені в такий спосіб:

  • стійко переносять агресивні дії;
  • легко монтуються;
  • відрізняються невибагливістю в обслуговуванні;
  • коштують недорого.

Крім того, вони виглядають досить респектабельно. Це підкреслює престиж організації, підвищує лояльність клієнтів та впізнаваність бренду.

Де розміщують таблички з гравіюванням

Ці вивіски та покажчики встановлюють усередині будівель поряд з об’єктами, до яких вони належать – вхідними групами, службовими приміщеннями, технічним обладнанням тощо. Технологія лазерного та фрезерного різання підвищує зносостійкість виробів, так що їх можна розміщувати поза будинками на фасадах.
Переваги табличок з гравіюванням від «Фабрики реклами»

За 20 років роботи на українському ринку компанія отримала не лише власну матеріально-технічну базу, а й команду, готову спроєктувати рекламну конструкцію будь-якої складності та розміру. За виробництво та встановлення зовнішньої та внутрішньої реклами в Одесі відповідають досвідчені монтажники, в розпорядженні яких є потрібний інвентар та обладнання.

Причини, щоб замовити інформаційні стенди та інтер’єрні вивіски у «Фабриці реклами»:

  • обслуговування під ключ;
  • гарантія якості;
  • доступні ціни;
  • мінімальний термін виготовлення.

Для розрахунку вартості послуг для бізнесу зателефонуйте за номерами у шапці сайту. Консультанти приймуть заявку та нададуть прайс з актуальними тарифами.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок