Табличка "знаки" в Одесі

При організації простору в торговому центрі, клініці, офісній або іншій будівлі велика увага приділяється забезпеченню комфорту та безпеки відвідувачів. Частково цього можна за допомогою табличок «знаки». Вони допомагають орієнтуватися у просторі, знаходити потрібні кабінети, пожежні виходи чи господарські приміщення. В Одесі купити їх можна у «Фабриці реклами» – компанії, яка пропонує комплекс послуг для бізнесу.

Про таблички «знаки»

Табличка "знаки"

До цієї категорії входять інформаційні стенди та інтер’єрні вивіски розміром від 100х100 мм, які використовуються для навігації відвідувачів. Вони також вказують на те:

  • як поводитися в будівлі;
  • які існують заборони;
  • яку відповідальність можна понести за їх порушення;
  • де знаходиться пожежний вихід тощо.

Іноді на них розміщують просто літери або символи, які позначають паркування, висока напруга, вхід заборонений тощо.

Переваги табличок «знаки»

Завдання покажчиків – допомагати відвідувачам та співробітникам самостійно орієнтуватися у просторі. Їхні експлуатаційні властивості залежать від матеріалів, які використовують при виготовленні. Зазвичай це пластик, алюміній, нержавіюча сталь або оргскло, які добре виділяють літери, а також наділяють вивіски легкістю, стійкістю до ударів, зносостійкістю і великим терміном служби.

Де розміщують таблички «знаки»

Покажчики встановлюють усередині будівель та на прилеглій території. Їх розміщують так, щоб вони були видні при природному та штучному освітленні, не загороджували прохід та не заважали проїзду техніки.
Переваги табличок «знаки» від «Фабрики реклами»

«Фабрика реклами» — один з найбільших в Одесі виробників зовнішньої та внутрішньої реклами. За 20 років існування на українському ринку ми налагодили стабільне виробництво рекламних конструкцій різного розміру, а також зібрали команду, яка займається їх проєктуванням та обслуговуванням. Кожен, хто хоче замовити у нас інтер’єрні вивіски та покажчики, може розраховувати на:

  • індивідуальний підхід;
  • великий вибір оригінальних концептів;
  • мінімальний термін виготовлення;
  • висока якість матеріалів;
  • помірні ціни.

Щоб отримати повну інформацію про терміни виробництва реклами та прайсу з актуальною вартістю послуг для бізнесу, зателефонуйте за номерами в шапці сайту або заповніть форму для зворотного дзвінка.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок