Інформаційна табличка в Одесі

При оформленні інтер’єру школи, клініки, офісного чи торгового центру потрібно створити умови, які дозволять відвідувачам та співробітникам орієнтуватися у будівлі. Зробити це можна за допомогою інформаційних табличок. Вони не лише підкажуть, де знаходиться кабінет чи господарське приміщення, а й допоможуть під час евакуації у разі НП. В Одесі замовити їх виробництво можна у компанії «Фабрика реклами».

Про інформаційні таблички

До цієї категорії входять стенди та вивіски, що містять корисну для відвідувачів інформацію. Це можуть бути як великогабаритні полотна з пластиковими кишеньками розміром від 20х30 см, так і невеликі покажчики, на кшталт забороняючих та попереджувальних знаків. І ті, й інші виготовляються з міцних матеріалів, встановлюються на стінах, столах і дверях.

Переваги інформаційних табличок

Інформаційна табличка

Завдання стендів – інформувати відвідувачів про правила поведінки в будівлі, графік роботи персоналу, специфіку діяльності організації тощо. Вони допомагають:

  • поліпшити якість обслуговування;
  • створити комфортні умови для відвідувачів;
  • налагодити зворотний зв’язок;
  • добитися лояльності клієнтів.

Їх також можна задіяти у рекламі товарів та послуг. Достатньо розмістити поруч із корисною інформацією промоматеріали, які допоможуть просунути бізнес.

Де розміщують інформаційні таблички

Ці інформаційні носії рівномірно розподіляють по всій будівлі. Великі стенди встановлюють у холах, залах очікування, їдалень та інших місцях масового скупчення людей. Невеликі покажчики вішають поруч із приміщеннями, до яких вони належать, ліфтами, сходовими прольотами, пожежними виходами тощо.

Переваги інформаційних табличок від «Фабрики реклами»

«Фабрика реклами» – компанія, яка понад 20 років встановлює в Одесі рекламні конструкції для бізнесу. У нас налагоджено виробництво зовнішньої та внутрішньої реклами, за яке відповідають талановиті дизайнери. Тому, вирішивши купити у нас готовий банер або замовити його виготовлення за індивідуальним проєктом, можете розраховувати на:
  • великий вибір дизайн-проєктів;
  • висока якість матеріалів та складання;
  • мінімальний термін виготовлення;
  • доступні ціни.
Компанія також надає послуги з монтажу та обслуговування. Щоб дізнатися про їх вартість, зателефонуйте за номерами в шапці сайту або натисніть на кнопку «Залишити заявку».
Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок