ᐉ Внутрішні рекламні вивіски в Одесі. Купити інтер'єрні вивіски. Рекламна агенція «Фабрика реклами»
 • Russian
 • Українська

Внутрішні рекламні вивіски в Одесі

Вивіски, або інтер’єрні вивіски є невід’ємною частиною оформлення інтер’єру в сучасному магазині, підприємстві, торгових центрах, офісах, бізнес-центрах тощо. Здебільшого інтер’єрні вивіски відображають фірмовий стиль (назва, логотип) підприємства чи рекламу продукту.

Варіанти внутрішніх вивісок

Внутрішні рекламні вивіски
Як правило, використовуються всередині приміщень, тому що у разі агресивних погодних умов їх термін експлуатації суттєво знижується.
Внутрішні рекламні вивіски
В епоху пластиків, плівок та інших полімерних матеріалів вироби з натурального дерева виглядають особливо цікаво. Дерев’яні та фанерні рекламні носії  привертають увагу, виходячи з ряду пересічності.
Внутрішні рекламні вивіски
Акрилайт – це панель, виконана з прозорого акрилу (оргскла) з торцевим підсвічуванням за допомогою світлодіодів або ламп денного світла.
Внутрішні рекламні вивіски
ПВХ є найбільш бюджетним матеріалом, який використовується для виготовлення вивісок у зовнішній рекламі. Найчастіше використовуються для інформування людей про організацію, яка знаходиться всередині будівлі.
Внутрішні рекламні вивіски
Серед вивісок часто зустрічаються такі, у яких лицьовий бік покритий акрилом або, як його ще називають, оргсклом. Акрилові вивіски прозорі і часто використовують із підсвічуванням, що добре підходить для реклами.
Внутрішні рекламні вивіски
Плоскі букви на дистанційних утримувачах можна використовувати замість об’ємних букв як менш бюджетні. Вони виглядають як об’ємні завдяки невеликому віддаленню від стіни.
Внутрішні рекламні вивіски

Контражур – спосіб підсвічування фону літери. Якщо у звичайному підсвічуванні світиться буква або джерело світла висвітлює її зовні (виносне підсвічування прожектором), то букви з контражуром зовні залишаються зазвичай темними. Однак ефект контражура не тільки не поступається звичайному підсвічуванню, але певною мірою перевершує його.

Внутрішні рекламні вивіски
Ефектний та елегантний спосіб заявити про серйозні наміри свого бізнесу або підкреслити унікальність вашого інтер’єру. Оригінально і привабливо виглядають плоскі вивіски з контражурним підсвічуванням.
Внутрішні рекламні вивіски
Підкладка виконує функцію несучої площини, до якої прикріплюються об’ємні літери. Завдяки підкладці створюється рівна практично безшовна площина для прикріплення букв.
Внутрішні рекламні вивіски
Завдяки низькій вартості цього матеріалу, дана технологія набула популярності серед замовників. Плівка легко клеється до різних поверхонь.

Ділова репутація – головний актив будь-якого підприємства. Вона формується з різних факторів і важливу роль грає оформлення офісу. Внутрішня вивіска – обов’язковий елемент зовнішньої реклами та фірмового стилю. Як ефективний інструмент бізнесу, вона забезпечує пряму комунікацію компанії з клієнтом, дозволяючи:

 1. розв’язати різноманітні інформаційні, рекламні завдання;
 2. привернути увагу клієнтів до важливих моментів у бізнесі (знижки, акції, цікаві пропозиції, переваги фірми та інші).

Інтер’єрні рекламні носії впливають на репутацію і характеризують ставлення до клієнтів, граючи роль маршрутного покажчика, інформатора. У компанію, де цінують клієнта, де все зручно, зрозуміло і доступно захочеться повернутися знову.

 1. ефективність
 2. доступна вартість
 3. можливість монтажу на будь-які поверхні
 4. оформлення інтер’єру та інтер’єру об’єкта
 5. різноманітність форм виконання
 6. сполучення з іншими елементами реклами

Існують різні види інтер’єрних носіїв. Кожен із них має свої переваги, особливості використання.

Найпоширеніші варіанти:

 1. Внутрішні вивіски з підсвічуванням. Можуть мати різні розміри, матеріали та виконання. В якості підсвічування дуже часто використовуються світлодіоди. Вони можуть підсвічувати літери за контуром, окремо або всю лицьову поверхню виробу.
 2. Внутрішні вивіски на дистанційних утримувачах. До такого способу часто вдаються, якщо потрібно створити оригінальний виріб. Модель може кріпитися на рівну і напівкруглу стіну, може бути оснащена ефективним внутрішнім, зовнішнім підсвічуванням. Для виготовлення можуть використовуватись різні матеріали та технології.
 3. Внутрішні вивіски з акрилу. Акрил – бюджетне, але досить оригінальне рішення. Такі вивіски легкі, гнучкі, просто монтуються, не спалахують. Бувають світлові, не світлові.

Існують об’ємні, пласкі моделі. Вони можуть бути виготовлені у вигляді окремих букв, єдиного короба. Можуть мати спеціальні кишеньки для інформації, яку можна змінити. Варіантів безліч, вибір залежить від завдань, які потрібно вирішити. Інтер’єрні носії інформації – обличчя компанії очима клієнта, споживача. Вони надають позитивний вплив на бізнес і дозволяють набагато швидше досягти бажаних результатів.

Приклади наших робіт

внутренняя вывеска, внутренняя подсветка вывески, внутренние вывески в автосалоне, изготовление внутренних вывесок, внутренняя реклама, наружная и внутренняя реклама, внешняя и внутренняя реклама, размещение внутренней рекламы, виды внутренней рекламы, изготовление внутренней рекламы, внутренние рекламы на окна, Изготовление внутренней рекламы , реклама с внутренней стороны окна, внутренняя реклама в магазине, средства внутренней рекламы, реклама, внутренней отделки, внутренняя реклама цена, внутренняя реклама в учреждении, внутренняя реклама компании, внутренняя реклама в Одессе, внутренняя реклама indoor реклама, внутренняя и наружная реклама Одесса, пилларсы в Одессе, внутренняя реклама, изготовление внутренней рекламы Одесса, агентство рекламы наружные и внутренние, лед панели для рекламы внутренние, интерьерные вывески, изготовление интерьерных вывесок, интерьерные вывески с подсветкой, интерьерные вывески для офиса, изготовление интерьерной вывески на ресепшен Одесса, indoor реклама, размещение indoor рекламы, indoor реклама в торговых центрах, indoor outdoor реклама, рынок indoor рекламы, indoor реклама Одесса, indoor реклама новосибирск, внутренняя реклама indoor реклама, indoor tv реклама, indoor реклама агентство Одесса, монтаж indoor рекламы Одесса, как получить рекламодателей на свою indoor рекламу, indoor реклама Одесса

Ціни на виготовлення внутрішніх вивісок:

Ціни на продукцію є приблизними. Для точного розрахунку, зверніться до менеджера нашої компанії, вони зможуть прорахувати точну вартість замовлення, з урахуванням макета, монтажу та інших особливостей Вашого замовлення.

  Залишити заявку

  Українська

   Залишити заявку