ᐉ Виготовлення акрилових виробів в Одесі - Рекламна агенція «Фабрика реклами»
 • Russian
 • Українська

Виготовлення акрилових виробів в Одесі

Найфункціональнішим і найпоширенішим способом зручного розміщення будь-яких товарів або матеріалів є вироби з акрилу. До них відносяться цінники, всілякі підставки для ваших товарів або рекламних проспектів, брошур, флаєрів, які будуть красиво і оригінально виглядати на ваших вітринах або прилавках.

Варіанти акрилової продукції

Вироби з акрилу
Менюхолдер, підставка під меню, утримувач меню, тейбл тент – ця назва однієї і тієї ж конструкції, призначеної для якісного розміщення меню на столику кафе, бару чи ресторану.
Вироби з акрилу

Знайти підставкам застосування можна практично в будь-якому місці, де поширюють ту чи іншу паперову продукцію. У цьому каталозі ми представляємо акрилові підставки під поліграфію: буклетниці, підставки під флаєри, каталоги наступних типів: навісні та настільні, а також кишені та накопичувачі з органічного скла.

Вироби з акрилу
У будь-якій благодійності важлива щедрість, але без прозорості можуть з’являтися сумніви та коливання. Міцний прозорий ящик скаже сам за себе, що цілі наші чисті, а наміри добрі.
Вироби з акрилу
На важливому для Вас заході, будь то весілля або міжнародна конференція, Вашим гостям буде приємно знайти своє місце за столом неординарної та презентабельної іменної табличці. Приємні дрібниці становлять приємне враження і про захід, і про його господарів.
Вироби з акрилу
Номерки практично незамінні для громадських місць, де є вбиральня. В обмін на верхній одяг Вашому гостю вручається номерок, який відвідувач носить протягом усього часу у Вашому закладі. Тому також важливо, щоб номер був компактним і подобався Вашим гостям. Варто враховувати і той факт, що при замовленні гардеробних номерків необхідні бирки-відповіді, які кріпляться до вішалок.
Вироби з акрилу

Зробіть неординарний, яскравий подарунок, що запам’ятається з оргскла.
Лазерне гравіювання або нанесення повнокольорового друку не залишить байдужим винуватця
урочистості!

Вироби з акрилу
Правильне торгове обладнання – запорука успішної торгівлі! Одну з найважливіших ролей у питанні зручності, презентабельності та ефективної демонстрації продукції відіграють торгові вітрини.
Вироби з акрилу
Кишеня – найкраще рішення для оформлення стенду, куточка покупця чи торгового обладнання. Він не розіб’ється, не подряпається, зручний в експлуатації та гарно прикрасить інформаційне поле! Ми можемо виготовити будь-яку форму та розмір акрилової кишені в Залежно від Ваших побажань.

Як зробити товар, щоб він продавався? Якщо Ви шукаєте, як вигідно та ефективно подати товари, візитки чи поліграфію, Ви потрапили за адресою.

Вироби з оргскла користуються неабиякою популярністю. Заходячи практично в будь-який магазин, Ви з великою ймовірністю зустрінете там ці зручні пристрої.

Вироби з акрилу (Одеса) представлені на нашому сайті, відрізняються високою якістю за найбільш вигідними цінами.

Але спочатку звернемо увагу гостей нашого сайту на сам матеріал. Що являє собою оргскло? Оргскло (акрил) – це надпрозорий пластик, що виробляється у вигляді листів товщиною від півтора міліметра до двох з половиною сантиметрів.

Чому оргскло?

Вироби з акрилу в Україні широко використовуються в рекламі. Тому є низка причин:

  • Висока міцність матеріалу, що вигідно відрізняє його від звичного скла.
  • Прозорість – одна з основних переваг матеріалу, що робить його таким популярним.
  • Маленька вага, яка є третім критерієм на користь оргскла.

Ці фактори є переконливим аргументом для вибору на користь оргскла. На нашому сайті можна замовити вироби з акрилу в Одесі та будь-якій точці України.

Вироби з акрилу (вироби з оргскла) — досить широкий перелік продукції різної спрямованості. Існує велика різноманітність ідей, які можна реалізувати за допомогою акрилу. Це насамперед підставки під рекламну продукцію, таблички, підставки для паперів та офісного приладдя, стенди, стійки, трибуни. Ось скорочений перелік основних найбільш поширених виробів з оргскла, які ми виготовляємо:

– диспенсери
– таблички
– підставки під взуття
– підставки під тарілки
– утримувачі паперу
– візитниці
– кишені
– підставки для поліграфії
– тримачі для цінників
– менюхолдери (тейбл-тент)
– підставки для біжутерії
– підставки під косметику
– підставки під одяг
– трибуни з оргскла
– акрилові підставки під товар (підставки з оргскла)
– коробки, контейнери

а також сувенірна продукція, пазли та багато іншого.

– висока світлопроникність
– стійкість до атмосферних впливів
– незмінність фізичних та оптичних властивостей протягом експлуатації
– простота обробки
– опірність удару у пластикових виробів вище, ніж у скла
– пластикові вироби з акрилу легкі
– Колірні варіації.

При обробці акрилових листів на лазерно-гравіювальному обладнанні можна досягти якісно іншого, вищого рівня виготовлення рекламної та презентаційної продукції. Забудьте про штампи та шаблони! Ми розробимо для вас індивідуальний стиль та виготовимо оригінальні вироби. Сфера застосування акрилу з лазерним обробленням досить широка. Насамперед, це акрилові “скляні” літери та елементи логотипів у бренд-волах, виставкових стендах та внутрішніх вивісках. У поєднанні зі світлодіодним підсвічуванням, вони створять оригінальний стиль, що запам’ятовується.

Приклади наших робіт

изделия из акрила, изделия из акрила на заказ, вязаные изделия из акрила, акрилов изделия из оргстекла, изделия из акрила Одесса, изделия из оргстекла и акрила, изготовление изделий из акрила, производство изделий из акрила, изделия из акрила Фабрика рекламы, изделия из акрила в Одессе, изделия из акрила Одесса, изделия из акрила на заказ Одесса, изделия из акрила под заказ, изделия из акрила на заказ Одесса, изделий из акрила заказать, изделия из, акрила и оргстекла на заказ, изделия из акрила купить в Одессе, изделия из прозрачного акрила, изделия из акрила Одесса, изделия из акрила фото, изготовление изделий из акрила Одесса, изделия из акрила на заказ Одесса, изделия, из оргстекла , изделия из оргстекла на заказ, изготовление изделий из оргстекла, изделия из оргстекла Одесса, изделия из оргстекла на заказ в Одессе, изделия из оргстекла Одесса, изготовление изделий из оргстекла на заказ, производство изделий из оргстекла, изделия из оргстекла и пластиков, изделия из оргстекла и пластика, изделия из оргстекла екатеринбург, изделия из оргстекла санкт петербург, изделия из оргстекла новосибирск, акрилов изделия из, оргстекла, купить изделия из оргстекла, изделия из оргстекла на заказ Одесса, изделия из оргстекла и акрила, изделия из оргстекла Фабрика рекламы, изделия из оргстекла на заказ в Одессе, изделия из оргстекла Одесса, заказать, изделия из оргстекла, изделия из оргстекла под заказ, изготовление изделий из оргстекла Одесса, производство изделий из оргстекла в Одессе, изделия из акрила и оргстекла на заказ, изделия из оргстекла Одессе, изготовление изделий, из оргстекла Одесса, изготовление изделий из оргстекла на заказ Одесса, изделия из оргстекла Одессе, изделия из оргстекла калининград, изделия из оргстекла на заказ в Одессе, изделия из оргстекла на заказ Одесса, менюхолдер , менюхолдеры купить, менюхолдер купить, менюхолдеры Одесса, подставка менюхолдер, менюхолдер а купить, менюхолдер Одесса, менюхолдеры вертикальные, менюхолдеры из оргстекла, менюхолдеры купить в Одесса, менюхолдер купить Одесса, деревянные менюхолдеры, менюхолдер фото, менюхолдер цена, менюхолдер а горизонтальный, менюхолдер купить Одесса, менюхолдеры настольные формата А4, менюхолдеры а Одесса, менюхолдер а купить Одесса, менюхолдер в Одессе, менюхолдер, с деревянным основанием, менюхолдеры купить в розницу, менюхолдер а купить Одесса, купить менюхолдер в Одессе, подставки из акрила, подставка акрил а4, подставки из акрила и оргстекла, подставка из акрила вертикальная, подставки из акрила купить, подставки под визитки из акрила, подставки для головных уборов из прозрачного акрила

Ціни на виготовлення акрилових виробів:

Ціни на продукцію є приблизними. Для точного прорахунку, зверніться до менеджера нашої компанії, вони зможуть прорахувати точну вартість замовлення, з урахуванням макета, монтажу та інших особливостей Вашого замовлення.

  Залишити заявку

  Українська

   Залишити заявку