Друк на перфоровану плівку "one-way-vision" в Одесі

Самоклеючі плівки давно використовуються у зовнішній рекламі. Однак часто вони створюють проблеми при монтажі й блокують сонячне світло. Для таких випадків передбачена перфорована плівка “one-way-vision”, яка пропускає світло, легко наноситься на будь-яку поверхню і при цьому коштує недорого. Купити її можна у компанії «Фабрика реклами». Ми приймаємо замовлення на виробництво світлових та не світлових вивісок, лайтбоксів та інших видів широкоформатної реклами. Дізнатись, скільки коштують поліграфічні послуги для бізнесу в Одесі, можна за номерами у шапці сайту.

Печать на перфорированной пленке "one-way-vision"

Про друк на перфорованій плівці «one-way-vision»

При виробництві наліпок використовують вощену підкладку. Зверху її покривають плівкою щільністю 80 г/кв. м з численними отворами. Завдяки цьому вона пропускає 60% сонячного світла, але при цьому зовні створює ефект затонованого скла. Отвори не затримують бульбашки повітря, що полегшує монтаж.

Переваги друку на перфорованій плівці «one-way-vision»

Наліпка “one-way-vision” – рекламне зображення, яке можна приклеїти на будь-яку прозору поверхню. Її переваги:

  • простота монтажу та демонтажу;
  • ефект тонування;
  • термо- та вологостійкість;
  • надійне зчеплення з поверхнею;
  • доступна ціна.

На самоклейки можна наносити будь-які промозображення, які привернуть увагу потенційної аудиторії.

Де використовується друк на перфорованій плівці «one-way-vision»

Самоклейки допомагають привернути увагу аудиторії до бізнесу і продукту, що просувається. Їх використовують при оформленні транспортних засобів, вікон та фасадів будівель, вітрин магазинів та громадських місць.

Переваги друку на перфорованій плівці «one-way-vision» у "Фабрики реклами"

Компанія приймає замовлення на виготовлення вивісок, лайтбоксів, банерів та іншої широкоформатної реклами в Одесі. У нас можна купити самоклеючу та перфоровану плівку, при виробництві якої використовують перевірені технології та безпечні матеріали. При цьому вони дешево коштують і допомагають досягти маркетингової мети. Кожен, хто замовить їх у нас, може розраховувати не лише на доступну ціну, але також на оптимальні терміни виготовлення та високу якість зображень.

Дізнайтеся, скільки коштують послуги поліграфії, зателефонувавши за номером у шапці сайту. Консультант розрахує вартість та прийме замовлення.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок