Друк ярликів у Одесі

Ярлик — бирка, що містить інформацію про товар та його виробника. Її можна ефективно залучити до рекламної кампанії, якщо креативно підійти до розробки дизайну. В Одесі замовити оригінальні етикетки для одягу та іншої продукції можна у компанії «Фабрика реклами». Ми приймаємо замовлення на виробництво креативної продукції поліграфії, яку можна купити за найкращою вартістю.

Про друк ярликів

Ярлик — різновид етикетки, що зовні схожа на бирку, але містить більше інформації. Зазвичай друкується на текстильних матеріалах, а потім приклеюється, пришивається або прикладається до виробу. За його допомогою покупець може дізнатися про склад, ціну, розмір, термін виготовлення та іншу інформацію про речі.

Етикетки та бирки використовують і як рекламний носій. Для цього їх оформляють у корпоративному стилі, фарбують у фірмовому кольорі або доповнюють оригінальними логотипами. Це допомагає підвищити впізнаваність бренду та привернути увагу цільової аудиторії.

Переваги та матеріали для друку ярликів

Друк ярликів

Головна перевага цього друкованого носія в тому, що він допомагає донести до покупця корисну інформацію про товар. На ньому можна вказати:

  • склад тканини;
  • розмір;
  • правила догляду;
  • штрих-код тощо.

Він виготовляється з матеріалів, які добре переносять механічні дії та зберігають початковий вигляд навіть після численних прань.

Види друку ярликів

Компанія приймає замовлення виготовлення креативних етикеток для одягу. Інформація про товар наноситься на них за термотрансферною технологією. Як основа використовуються сатинові, нейлонові або інші текстильні стрічки довжиною 300 м. Вони забарвлюються в потрібний колір і згортаються в рулон, який зручно нарізати на бирки потрібного розміру.

Переваги друку ярликів від «Фабрика реклами»

«Фабрика реклами» надає високоякісні поліграфічні послуги. Ми відкрили власну друкарню, в якій ведеться виробництво бірок, етикеток, цінників та іншої друкованої продукції. Кожному, хто хоче її купити, компанія гарантує:

  • високу якість матеріалів та друку;
  • допомогу у виборі дизайну та розміру;
  • мінімальний термін виконання;
  • помірні ціни;
  • кур’єрську доставку по Одесі.

Щоб оформити заявку або розрахувати вартість поліграфічних послуг, зателефонуйте за номерами у шапці сайту або замовте зворотній дзвінок.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок