ᐉ Изготовление городской инсталляции на въезде в Великодолинское и Герб населенного пункта. Рекламное агентство «Фабрика рекламы»

Виготовлення міської інсталяції на в'їзді до Великодолинського та Герба населеного пункту

Нашими фахівцями було створено інформаційні елементи на в’їзді до населеного пункту Великодолинське.

🏠 > Новини > Виготовлення міської інсталяції на в’їзді до Великодолинського та Герба населеного пункту

Міська інсталяція

на в’їзді у Великодолинське та Герб населеного пункту – масштабна міська інсталяція, яка зустрічає мешканців та гостей цього не дуже великого, але історично помітного селища.
Меморіальна стелла-герб, рік заснування, а також вітальний напис і назва населеного пункту, виготовлені з алюмінієвих композитних панелей – довговічного та антивандального матеріалу.
Герб та літери мають внутрішній металокаркас, скріплений із зовнішнім металокаркасом, стійко вмонтованим у бетонну основу.
Назва населеного пункту та вітальний напис розташовані на двох підсвічених прожекторами стелах та добре помітні з дороги.
Півтораметровий об’ємний герб, ретельно промальований з ескізів замовника, вийшов яскравим, помітним, яскравим та якісним.
Великий розмір року заснування населеного пункту, також виконаний з алюмінієвого композитного матеріалу яскравого блакитного кольору, в тон українському прапору, завершує композицію цієї вітально-меморіальної групи.
Наша команда пишається таким важливим і навіть історично важливим замовленням.
Адже Фабрика Реклами виготовляє не тільки вивіски та лайтбокси, але й серйозніші вироби – стелли, пілони, та інші конструкції, а використання найякісніших матеріалів на ринку реклами, у поєднанні з професіоналізмом та досвідом нашої команди, дозволяє їм служити максимально довго.