Інтер'єрні плоскі букви на стіні в Одесі

Плоскі настінні букви — найпоширеніший вид інтер’єрної реклами, за допомогою якої можна оригінально прикрасити простір і при цьому нагадати про бренд. За своєю ефективністю вони не поступаються об’ємним символам чи фігурам. В Одесі замовити ці та інші види внутрішньої Indoor реклами можна в компанії «Фабрика реклами».

Конструктивні особливості

Інтер'єрні плоскі літери на стіні

Плоскі настінні букви – символи, які фіксуються на стіну за допомогою 2-стороннього скотчу, рідких цвяхів або інших кріплень. Їх також доповнюють дистанційними тримачами та світлодіодним підсвічуванням, які надають конструкції додатковий об’єм.

При їх виготовленні використовують композитні матеріали, нержавіючу сталь, але частіше акриловий або ПВХ пластик. При цьому орієнтуються на фото чи дизайн-проєкт, який відображає колір та концепцію бренду.

Переваги

Плоскі настінні букви — ефективний рекламний інструмент, що застосовується у різних сферах бізнесу. Їхні переваги:

  • компактний розмір;
  • простість монтажу;
  • можливість використання підсвічування;
  • висока маркетингова ефективність.

Інтер’єрні символи допомагають виділити магазин чи офіс серед інших, облаштувати простір відповідно до стилю бренду, привернути увагу відвідувачів до продукту.

Варіанти розміщення

Цей рекламний інструмент використовують при внутрішньому оформленні магазинів та торгових площ. Їх можна клеїти не тільки на стінах, але також на торговому обладнанні, стійці ресепшн, полицях, дверях, вітринах та інших поверхнях.

Переваги інтер'єрних плоских літер від «Фабрики реклами»

Компанія займається в Одесі проєктуванням та виготовленням зовнішньої та внутрішньої реклами за фото та індивідуальними проєктами. Сучасні матеріали та обладнання дозволяють встановлювати інтер’єрні вивіски, об’ємні символи, акрилайти, аплікації та інші конструкції, які прикрашають простір та допомагають просунути бренд.

Причини купити плоскі літери на стіну в нашій компанії:

  • втілення креативних ідей;
  • великий вибір інструментів та матеріалів;
  • доступні ціни;
  • комплекс супутніх послуг для бізнесу;
  • мінімальний термін виробництва.

Дізнатися, скільки коштує виготовлення вивісок, можна за номерами в шапці сайту та натисканням кнопки «Залишити заявку». Консультант передзвонить, щоб розповісти про послугу та розрахувати приблизну вартість обслуговування.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок