Ростові фігури вуличні в Одесі

Ростові фігури можуть бути не лише інтер’єрними, а й вуличними. Роль такого формату хардпостерів полягає у приверненні уваги покупців товарів або замовників послуг, що проходять повз магазин або офіс. Реклама також може відігравати роль покажчиків.

Особливу популярність мають ростові фігури, «одягнуті» в костюми працівників бізнесу, що рекламується, а також плоскі хардпостери з печаткою образів популярних акторів чи героїв мультфільмів.

Вуличні ростові фігури та їх особливості

Ростові вуличні фігури

Вироби для розміщення на відкритому повітрі мають низку відмінних характеристик від аналогічних за зовнішніми даними варіантів внутрішньої реклами. Вироби, які можна встановлювати на вулиці, повинні бути стійкими до:

  • ультрафіолету;
  • погодних явищ.

Саме тому для вулиці намагаються замовити варіанти, покриті спеціальним шаром захисту. Ламіновані вироби відрізняються за вартістю від ламінованих, але така витрата виправдана довготривалістю використання.

Також для встановлення просто неба або навісом можна купити вуличні ростові фігури, при виробництві яких використовується ПВХ.

Ростові фігури від «Фабрики реклами»: де замовити в потрібних розмірах

«Фабрика реклами», виробництво якої розташоване в Одесі, готова запропонувати клієнтам друк та виготовлення ростових фігур будь-якого розміру та формату за вигідною вартістю. Ціна виробів залежить від вимог клієнта та кількості виробів, які для реклами свого бізнесу хоче купити клієнт, а також типу матеріалу, вибраного для основи та підставки.

Дізнатися ціни на послугу виготовлення, особливості співробітництва та правила доставки товару з Одеси по Україні можна на сайті або уточнити у консультантів.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок