Ростові фігури з вирізаним овалом замість обличчя в Одесі

Ростові фігури можна використовувати як покажчики та інші різновиди зовнішньої і внутрішньої реклами бізнесу. Серед різноманіття пропозицій дуже цікавий варіант представляють вироби, які називають тантамаресками.Такого формату рекламні конструкції є ростові фігурки з прорізами для обличчя.

Ростові фігури з отвором замість обличчя

Ростові фігури з вирізаним овалом замість обличчя

Фігури з отвором замість обличчя покупці бажають купити для декорування приміщень до різноманітних заходів. Інтерес до тантамаресок дозволяє ненав’язливо звернути увагу потенційних покупців товарів чи замовників послуг продукції компанії.

Більшість ростових конструкцій із вирізаним овалом замість обличчя є односторонніми. Для виготовлення хардпостерів найчастіше використовують:

  • гофрований картон;
  • ПВХ.

Підставки для фігур мають бути міцними. Саме тому при виробництві їх застосовують пластик та метал. Залежно від побажань клієнта підставка може бути виготовлена ​​з деревини або хромованих труб.

З метою захисту зовнішнього шару та друку від зовнішнього впливу рекомендується замовити покриття, що ламінує. Вартість ростових фігур одного розміру, але доповненого покриттям буде трохи меншою, ніж створення аналогічних виробів із ПВХ.

Де в Одесі купити рекламні конструкції за вигідною ціною

Великий досвід виготовлення ростових хардпостер різних розмірів мають фахівці «Фабрики реклами». Власне виробництво із сучасним обладнанням дозволяє втілити у життя будь-які задуми клієнта. Всі вироби можна замовити з доставкою по Україні.

Дізнатись ціни, повний перелік послуг та подивитися зразки вже проданих конструкцій можна на сайті компанії «Фабрика реклами». Отримати відповіді на запитання, а також уточнити умови, терміни, особливості та вартість доставки ростових виробів із вирізаним отвором замість особи можна у консультантів.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок