Ростові рекламні фігури та їх особливості

Односторонні ростові фігури мають невисоку вартість і тому популярні серед клієнтів, які хочуть замовити недорогі вироби для реклами свого бізнесу. Односторонні екземпляри зазвичай встановлюють біля стіни. Залежно від формату, розміру та задуму замовника, виріб такого плану може одночасно стати покажчиком чи інформаційним стендом.

Призначення та особливості односторонніх ростових фігур

Ростові фігури односторонні

Найчастіше ростові односторонні фігури через доступну ціну замовляють як внутрішній реклами. Також вироби такого формату цікаві як об’єкти у форматі тантамареска, що дозволяє робити цікаві фото.

Виходячи з того, що ростові фігури з печаткою на одному боці встановлюватимуться в приміщенні або на порогах закладів і люди проходитимуть близько від них, то при виробництві потрібно звернути увагу на якість:

  • виготовлення основи та підставки;
  • повно кольоровість та детальність друку.

На думку фахівців, які займаються розробкою та виготовленням рекламних виробів, щоб уникнути швидкого забруднення малюнка, бажано заламінувати поверхню. Вартість покриття невисока, але завдяки ламінації термін служби виробу значно продовжується.

«Фабрика реклами» в Одесі: особливості співробітництва

Купити якісні екземпляри ростових односторонніх фігур можна у компанії «Фабрика реклами». Обговорити нюанси співпраці, замовити послуги з встановлення реклами або отримати консультацію фахівців можна за телефоном.

Перевагою оформлення послуги друку та виготовлення ростових фігур у компанії «Фабрика реклами» є вигідні ціни, які можна досягти завдяки власному виробництву. Також доказом на користь співпраці з компанією можна назвати швидку доставку з Одеси по всій Україні та можливість купити різні за кількістю партії товару.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок