Ростові фігури інтер'єрні в Одесі

Плоскі ростові ляльки можна розглядати як рекламний елемент бізнесу. Кухар у ковпаку, аптекар у білому халаті, слюсар із гайковим ключем або швачка з ножицями в руках – простий спосіб звернути увагу потенційних клієнтів. Вартість ростових фігур, які можна купити в якості внутрішньої реклами, невисока. І саме низька ціна робить таку рекламу популярною серед представників малого бізнесу.

Ростові рекламні фігури та їх особливості

Ростові фігури інтер'єрні

Всі типи інтер’єрних ростових ляльок можна умовно розділити на:

  • розміру;
  • типу кріплення;
  • матеріалам для виготовлення основи та опори.

При виробництві інтер’єрних фігур може використовуватися гофрований картон та пластик. Опора може бути зроблена як з пластику, так і з металу, і мати різну форму та розміри. Від типу матеріалу та його витрати залежить ціна виробів. Також вартість виробів залежить від методу друку, наявності ламінації та кількості екземплярів, які клієнт хоче замовити.

Головною вимогою до інтер’єрних ростових ляльок є якість друку, адже вироби усередині приміщення покупці розглядають зблизька. Зважаючи на це при виробництві продукції робиться наголос на промальовування дрібних деталей.

Популярним типом ростових фігур є двосторонні варіанти та рекламні об’єкти з отвором для особи, які можуть використовуватись для фотосесій у жартівливому стилі.

Ростові рекламні фігури та їх особливості

Власне виробництво «Фабрики реклами» дозволяє швидко випускати великі партії якісних ростових ляльок для інтер’єру, які стануть добрим та недорогим варіантом реклами. Вартість виготовлення ростових фігур залежить від кількості та типу витраченого матеріалу та операцій, а також кількості екземплярів, яку хоче купити клієнт.

Дізнатись про повний перелік послуг, замовити вироби за власним ескізом, а також оформити заявку на швидку доставку реклами з Одеси до будь-якого іншого міста України можна у консультантів компанії.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок