Ростові фігури двосторонні в Одесі

Для зовнішньої й внутрішньої реклами двосторонні ростові фігури підходять якнайкраще. Відмінною характеристикою виробів є можливість встановлення жорстких плакатів у стіни, а й у будь-якому місці торгового залу. Завдяки печатці, нанесеній під час виробництва на обидві сторони, вдається привернути увагу перехожих, що значно збільшує інтерес аудиторії до бізнесу та підвищує продаж товарів чи послуг.

Двосторонні ростові фігури: особливості вибору

Ростові фігури двосторонні

При необхідності купити рекламні конструкції у вигляді фігурок, що мають дві «лицьові» сторони, рекомендується звертати увагу на:

  • якість друку;
  • розмір та формат;
  • стійкість основи;
  • зносостійкість матеріалу.

У багатьох випадках найкращим рішенням буде ламінація поверхні або виготовлення фігури із ПВХ. Вартість рекламної конструкції буде трохи вищою, але понесені витрати окупляться, адже стійкий до стирання зовнішній шар дозволить збільшити термін експлуатації виробу як мінімум удвічі.

Як і де купити ростові двосторонні фігури за найкращою ціною в Одесі

Виготовлення ростових фігур з двостороннім малюнком можна замовити в компанії «Фабрика реклами». Власне виробництво дозволяє зберігати низькі ціни та забезпечувати швидку обробку замовлення.

Ознайомитись зі зразками та замовити рекламну конструкцію потрібного формату та розміру для просування бізнесу можна на сайті компанії. Уточнити перелік послуг, обговорити вартість партії товару, а також дізнатися про ціни та умови доставки з Одеси можна у консультантів «Фабрики реклами» за телефоном.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок