Інформаційний стенд куточок покупця, куточок споживача в Одесі

Щоб налагодити продажі та успішно просувати бізнес, потрібно донести до потенційних покупців всю корисну інформацію про товари та послуги. Організувати це можна за допомогою інформаційних стендів та куточків споживачів, де публікуються потрібні відомості. В Одесі замовити їх виробництво можна у компанії «Фабрика реклами».

Про інформаційні стенди та куточки споживача

Ці конструкції є полотнами, які встановлюють на стіні або столі. Їх комплектують пластиковими “кишеньками”, в яких розміщують документи з корисною для покупців інформацією.

При виготовленні полотен використовують ПВХ, ДВП, ДСП, акрилове скло та інші матеріали. Перевагу віддають матеріалам, що подаються фарбуванню або обклеюванню, легко монтуються та не навантажують конструкцію.

Переваги інформаційних стендів та куточків споживача

Інформаційний стенд куточок покупця, куточок споживача

Мета встановлення настінних чи настільних конструкцій – донести до цільової аудиторії корисну інформацію та створити умови для налагодження зворотного зв’язку. При їх виробництві використовують матеріали, які гарантують:

  • простість монтажу;
  • легкість в обслуговуванні;
  • зносостійкість;
  • високу механічну міцність.

Готові інформаційні стенди можна використовувати як внутрішню рекламу. Щоб вони підвищили впізнаваність бренду, їх можна прикрасити логотипами чи розфарбувати у корпоративних кольорах.

Де розміщують інформаційний стенд та куточок споживача

Ці настінні та настільні конструкції встановлюють у доступному для відвідувачів місці. Зазвичай їх розміщують поруч із касами та столами для заповнення документів, у залах очікування та реєстрації, біля пунктів охорони чи чергової частини.
Переваги інформаційних стендів та куточків споживача від «Фабрики реклами»

Компанія виготовляє та встановлює в Одесі різні види зовнішньої та внутрішньої реклами. Для цього ми маємо сучасну матеріально-технічну базу, команду талановитих дизайнерів та досвідчених інженерів. Кожному, хто хоче купити у нас готові рекламні конструкції, ми гарантуємо:

  • індивідуальний підхід;
  • комплекс супутніх послуг для бізнесу;
  • доступні ціни;
  • високу якість складання та матеріалів;
  • гнучкі терміни виготовлення.

Залишіть заявку або зателефонуйте за номерами у шапці сайту, щоб отримати додаткову інформацію та розрахувати попередню вартість обслуговування.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок