Інформаційні стенди та конструкції під поліграфію в Одесі

Щоб успішно просувати бізнес в Одесі чи іншому місті, потрібно постійно покращувати якість обслуговування та зміцнювати зворотний зв’язок із цільовою аудиторією. У цьому допоможуть інформаційні стенди та конструкції під поліграфію, де клієнти можуть знайти цікаву та корисну інформацію, не звертаючись до адміністрації. Замовити їх виробництво та встановлення можна у компанії «Фабрика реклами».

Про інформаційні стенди та конструкції під поліграфію

Ці стійки є монолітними або складними установками, на яких розміщують зразки продукції, рекламні буклети та іншу корисну інформацію. Вони виготовляються у вигляді цілісних полотен, на яких надруковані промо-матеріали, або стійок з кишеньками, де можна розмістити матеріал. При цьому використовують ударостійкий пластик, метал чи дерево.

Переваги інформаційних стендів та конструкцій під поліграфію

Інформаційні стенди та конструкції під поліграфію
Завдання цих установок – доносити корисну інформацію до аудиторії. Їх переваги:
  • простість монтажу;
  • мобільність;
  • легкість у транспортуванні;
  • невибагливість у догляді;
  • естетичність та ненав’язливість.
Готові стійки можна прикрасити логотипами чи оформити у корпоративному стилі. Це допоможе привернути увагу до продукту та підвищити впізнаваність бренду.

Де розміщують інформаційні стенди та конструкції під поліграфію

Ця продукція належить до реклами Indoor. Її встановлюють усередині будівель поряд з офісами та роздрібними точками. Їх також можна зустріти у холах, залах очікування та інших місцях масового скупчення людей.
Переваги інформаційних стендів та конструкцій під поліграфію від «Фабрики реклами»

Компанія існує на ринку Одеси понад 20 років. За цей час ми не лише розширили виробничу базу, а й збільшили команду. У нас працюють досвідчені дизайнери та інженери, готові спроєктувати зовнішню або внутрішню рекламу a href=”https://www.fr-od.com.ua/uk/poslugi/vnutrishnya-reklama/”>внутрішню рекламубудь-якої складності. При її виготовленні використовуються сучасні матеріали та дотримуються міжнародних стандартів.

Переваги «Фабрики реклами»:
  • великий вибір дизайн-проєктів;
  • висока якість складання та матеріалів;
  • висока якість монтажних послуг;
  • помірні ціни;
  • своєчасні терміни виготовлення.

Щоб купити готову рекламну установку або замовити виробництво за індивідуальним проєктом, напишіть онлайн-чат. Оператор прийме заявку та розрахує вартість послуг для бізнесу.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок