Інформаційні дошки з курсами валют для банків в Одесі

Курс валют – інформація, яка має постійно оновлюватися. Для цього в банківських організаціях встановлюють настінні та настільні табло, доступні для співробітників та клієнтів. В Одесі їх виробництвом займається компанія «Фабрика реклами». Ми приймаємо замовлення на виготовлення зовнішньої та внутрішньої реклами, а також надаємо інші рекламні послуги для бізнесу.

Про інформаційні дошки з курсами валют для банків

Ця конструкція використовується для розміщення актуальної інформації щодо вартості гривні, долара, євро тощо. Вона виготовляється із високоміцного пластику, дерева, ДСП та інших матеріалів. При виробництві її оформляють у нейтральному чи корпоративному стилі.

Настільний або настінний стенд комплектують пластиковими кишеньками або електронним табло, на якому дані автоматично оновлюються.

Переваги інформаційних дошок із курсами валют для банків

Інформаційні дошки з курсами валют для банків

Завдання валютних стендів – інформувати клієнтів про курс валют. При їх виробництві використовують матеріали, внаслідок яких вони:

  • стійко переносять механічні та термічні впливи;
  • легко монтуються та демонтуються;
  • невибагливі у догляді;
  • не навантажують стіну.

Якщо розмістити табло на видному місці, відвідувачам не потрібно буде щоразу звертатися до касирів та банківських службовців.

Де розміщують інформаційні дошки з курсами валют для банків

Готові валютні табло встановлюють у холах банків, аеропортів, залізничних вокзалів, торгових центрів та обмінних пунктів. Їх вішають на стіну або кріплять на столі поруч зі стійками обслуговування, звідки вони помітні й клієнтам, і співробітникам.
Переваги інформаційних дошок із курсами валют для банків від «Фабрики реклами»

Виробництво та встановлення внутрішньої та зовнішньої реклами — напрямок, на якому компанія «Фабрика реклами» спеціалізується понад 20 років. За цей час ми виготовили для власників бізнесу в Одесі велику кількість інформаційних стендів, банерів, вивісок та інших рекламних конструкцій Тому кожен, хто хоче купити їх у нас, може розраховувати на:

  • індивідуальний підхід;
  • гарантію якості;
  • великий вибір готових концептів;
  • доступні ціни;
  • високу швидкість виготовлення.
Щоб замовити рекламну конструкцію, клацніть на кнопку «Залишити заявку». Консультант передзвонить, щоб прийняти замовлення та розрахувати приблизну вартість послуг.
Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок