Цифровий друк візиток в Одесі

Візитна картка — інформаційний носій, здатний багато розповісти про свого власника. Вона не тільки містить його ім’я та контакти, але також демонструє статус, професіоналізм та зацікавленість у клієнтах. В Одесі більшість візиток друкується цифровим методом, перевагами якого є вартість та швидкість. Замовити виготовлення цієї та іншої друкованої продукції можна у компанії «Фабрика реклами».

Про цифровий друк візитівок

Цифровою називають технологію друку, за якої фарби наносять на паперовий або пластиковий носій без постійних друкованих форм. Це дозволяє виготовляти обмежені тиражі поліграфічної продукції за умов невеликих друкарень.

Переваги та матеріали цифрового друку візитівок

Цифровий друк візитівок

Щоб роздрукувати зображення за цією технологією, використовуються спеціальні принтери, плотери та ризографи. Основою є пластик, папір або картон.

Переваги цифрового друку:

  • висока швидкість виробництва;
  • можливість друкувати пробні зразки та обмежені тиражі;
  • відсутність додрукарської обробки;
  • можливість наносити зображення на будь-який носій;
  • доступна ціна.

Технологія використовується у фотодруку. Вона дозволяє за допомогою струменевого принтера та спеціального паперу створювати яскраві та реалістичні зображення.

Види цифрового друку візитівок

«Фабрика реклами» приймає замовлення на виробництво невеликих та великих партій візитних карток. У нас можна купити надруковану на папері, картоні чи пластику продукцію поліграфії невеликого розміру. Наші дизайнери розроблять макет, на якому буде розміщено ім’я власника, назву компанії та контактні дані, а також логотип або інші відмітні знаки.

Переваги цифрового друку візитівок від «Фабрики реклами»

Компанія «Фабрика реклами» надає в Одесі високоякісні поліграфічні послуги. Ми маємо матеріально-технічну базу, яка дозволила відкрити власну друкарню, де виготовляються візитні картки та інша друкована продукція. Вирішивши купити її, можете розраховувати на:

  • мінімальний термін виготовлення;
  • великий вибір макетів та розмірів;
  • можливість надрукувати невеликий тираж;
  • доступні ціни.

Щоб замовити візитні картки або дізнатися про вартість інших послуг поліграфії, зателефонуйте за вказаними номерами або заповніть онлайн-форму.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок