Тиснення фольгою візиток в Одесі

Щоб успішно просувати бізнес в Одесі чи іншому місті, потрібно вміти виділятись. Частково у цьому допомагають оригінальні візитівки, виготовлені шляхом тиснення фольгою. Ця технологія допомагає отримувати зображення, що мають приємну текстуру та гарний малюнок. Їх виробництво можна замовити у компанії «Фабрика реклами». На нашій друкарні виготовляється друкована продукція, яку можна купити великим або малим тиражем за вигідною вартістю.

Про тиснення візитівок фольгою

Ця технологія друку має на увазі фізико-хімічне або механічне перетворення поверхні матеріалу. У результаті носії з’являється рельєфний відбиток. Далі на нього холодним або гарячим методом наносять сріблястий або золотистий барвник фольгований.

Переваги та матеріали тиснення візитівок фольгою

Тисненню підлягають матеріали з дифракційною, металізованою, голографічною, кольоровою або магнітною поверхнею. Технологія друку дозволяє отримувати ексклюзивну продукцію поліграфії, що відрізняється приємною текстурою та розкішним дизайном. Сріблясті та золотисті елементи додають виробам блиску та шляхетності. З такими візитними картками жоден підприємець не залишиться непоміченим.

Які види тиснень візитівок фольгою робимо

Тиснення фольгою візитівок

Під час виготовлення поліграфії використовується холодне або гаряче тиснення фольгою. Перше застосовується для тонких плівок. Гарячий метод можна використовувати на будь-яких матеріалах, які витримують нагрівання.

У компанії «Фабрика реклами» можна купити візитні картки, які також відрізнятимуться за:

  • матеріалом;
  • типом кліше;
  • розміром;
  • особливостями зображення.

Щоб дізнатися зразкову ціну тиражу, зверніться до онлайн-консультації за кнопкою «Замовити дзвінок».

Переваги тиснення візитівок фольгою від «Фабрики реклами»

Компанія пропонує підприємцям Одеси комплекс поліграфічних послуг. Ми обладнали свою друкарню найновішим обладнанням та налагодили виробництво високоякісних візитних карток різних форм та розмірів.

Інші переваги «Фабрики реклами»:

  • висока якість матеріалів та друку;
  • мінімальний термін виготовлення;
  • великі та малі тиражі;
  • доступні ціни.

Щоб замовити візитні картки або дізнатися про вартість інших поліграфічних послуг, зателефонуйте за вказаними номерами або заповніть форму для зворотного дзвінка.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок