Шовкографія візиток в Одесі

Візитна картка — інформаційний носій, за допомогою якого можна не лише поділитися контактними даними, а й продемонструвати потенційним клієнтам чи партнерам свій статус, стиль та серйозний підхід. Найкраще з цим завданням справляються візитівки, надруковані за технологією шовкографії. Замовити їх виробництво можна у компанії «Фабрика реклами». Ми відкрили в Одесі власну друкарню, в якій можна купити візитні картки за найкращою вартістю.

Про шовкографію візитівок

Під шовкографією розуміють технологію, за якої зображення наносяться через шовкотрафарет, зафіксований на металевій або синтетичній сітці. У процесі виготовлення фарбу продавлюють крізь сітку, що забезпечує чіткість, стійкість та насиченість відбитка.

Переваги та матеріали шовкографії візитівок

Шовкографія

Ця технологія друку приваблива тим, що дозволяє наносити зображення на будь-які матеріали — від паперу та картону до шкіри та тканини. Інші її переваги:

  • яскравість;
  • стійкість;
  • довговічність;
  • багата відтінкова палітра;
  • можливість використання спецефектів.

Ціна шовкографії вища, ніж інші методи друку. Проте вона дозволяє отримувати ексклюзивну продукцію поліграфії.

Які види шовкографії візитівок робимо

У компанії «Фабрика реклами» шовкотрафарет наноситься на друкований носій двома способами — контактним та безконтактним. У першому випадку сітку для перенесення барвника щільно притискають до друкованої основи, якою виступають різні матеріали. У другому випадку сітка не стосується друкованої основи, а відтінок переноситься під дією електростатичних сил. Контактний метод вважається універсальним та простим, а безконтактний – складним та дорогим.

Переваги шовкографії візитівок від «Фабрики реклами»

Компанія «Фабрика реклами» має власну друкарню, в якій підприємці з Одеси можуть замовити візитівки будь-якого розміру та тиражу. Власна матеріально-технічна база дозволила налагодити стабільне виробництво першокласної друкованої продукції.

Причини, щоб купити у нас продукцію поліграфії:

  • висока якість друку та поліграфічних послуг;
  • великий вибір макетів та розмірів;
  • гнучкі терміни виготовлення;
  • доступні ціни.

Для отримання детальної інформації та розрахунку вартості послуг замовте зворотний дзвінок або зателефонуйте за номерами у шапці сайту.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок