Офсетний друк візиток в Одесі

Візитна картка – носій контактної інформації про власника. Крім того, за нею судять про стиль та статус фахівця, а також про те, наскільки він зацікавлений у нових клієнтах. Тому до оформлення візитівок слід підходити серйозно. Багато хто часто обирає офсетний друк, який забезпечує високу якість зображення. В Одесі замовити виготовлення якісної продукції поліграфії можна у компанії «Фабрика реклами».

Про офсетний друк візитівок

Технологія використовується при виробництві великих та середніх тиражів. Зображення створюються на устаткуванні, що працює на основі формного та передавального валу. Спочатку вони наносяться на форму, потім закріплюються на циліндрі. Після цього на проміжний вал наноситься фарба, а малюнок переводиться на друкарський носій. В результаті виходить більш реалістична повнокольорова картинка.

Переваги офсетного друку візитівок

Офсетний друк візитівок

Офсету немає ціни на створення повнокольорової поліграфічної продукції. Зображення, надруковані таким способом, відрізняються:

  • яскравістю;
  • насиченою палітрою;
  • детальною промальовкою;
  • чіткістю.

Крім того, метод відрізняється високою швидкістю. Тому якщо потрібно терміново купити велику партію візитних карток, краще звернутися до друкарні, яка використовує цю технологію.

Види офсетного друку візитівок

Ця технологія класифікується за видом оброблюваного матеріалу та способом нанесення фарби. Як основу використовують листовий, рулонний, повноформатний, широкоформатний або вузькоформатний носій. Букви та символи наносять на нього сухим методом або за допомогою зволожуючого розчину. Від вибраних матеріалів, методу нанесення зображення та розміру залежатиме вартість продукції поліграфії.

Переваги офсетного друку візитівок від «Фабрики реклами»

Компанія “Фабрика реклами” пропонує бізнесменам Одеси комплекс поліграфічних послуг. Ми маємо власну друкарню та приймаємо замовлення на виробництво великих та малих тиражів візитних карток, календарів, плакатів та іншої друкованої продукції. Кожному, хто хоче її купити, гарантуємо:

  • високу якість друку;
  • мінімальний термін виготовлення;
  • великий вибір макетів та розмірів;
  • доступні ціни.

Щоб замовити поліграфічну продукцію або розрахувати вартість інших послуг, зателефонуйте за номерами у шапці сайту або заповніть онлайн-форму для зворотного дзвінка.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок