Конгрев візиток в Одесі

Візитна картка — інформаційний носій, який не тільки зберігає контактні дані власника, але й здатний підвищити його статус. Для цього її потрібно надрукувати на якісних матеріалах із використанням нових технологій. До них входить конгрев (тиснення), за допомогою якого можна отримати незвичайне рельєфне зображення. В Одесі виробництвом такої продукції поліграфії займається компанія “Фабрика реклами”. Ми виготовляємо різні види візитних карток, які можна купити за найкращою ціною.

Про конгрев візитівок

Конгревне тиснення — технологія друку, за допомогою якої отримують рельєфні зображення. При цьому використовуються гравіроване або трушене кліше, яке надає символам і буквам об’єм, роблячи їх увігнутими або опуклими. Іноді у виробничий процес додають золотисту або сріблясту фольгу, якою заповнюються поглиблення.

Переваги конгреву візитівок

Конгревне тиснення дозволяє створювати зображення, що відрізняються неповторним дизайном та приємною текстурою. Воно також підвищує стійкість та термін експлуатації продукції поліграфії. Його використовують при виготовленні не лише візитних карток, але також обкладинок для книг та документів, листівок, календарів та іншої сувенірної продукції.

Які види конгреву візитівок робимо

Конгрев візитівок

У даній технології друку використовують контрштамп і кліше, за допомогою яких роблять поглиблення і як би піднімають символи над поверхнею. У друкарні «Фабрика реклами» можна замовити візитні картки, які відрізнятимуться за:

  • формою зображення (одно- та багаторівневі);
  • температурою кліше (холодне, гаряче);
  • наявністю або відсутністю фольги.

Чим складніше зображення і більший його розмір, тим вища вартість тиражу.

Переваги конгреву візитівок від «Фабрики реклами»

Компанія «Фабрика реклами» працює в Одесі понад 20 років. За цей час ми відкрили власну друкарню та налагодили виробництво якісної поліграфічної продукції. Кожен, хто хоче купити у нас візитівки, плакати чи календарі, може розраховувати на:

  • високу якість матеріалів та виконання;
  • високу швидкість виготовлення;
  • великий вибір дизайн проєктів та розмірів;
  • помірні ціни;
  • комплекс поліграфічних послуг.

Для оформлення замовлення натисніть на кнопку «Замовити дзвінок». Консультант передзвонить, щоб уточнити обсяг та розрахувати вартість послуг.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок