А-подібний фігурний мимохідь

Наскільки буде успішною компанія або фірма, що працює в будь-якому виді бізнесу, залежить не тільки від якості продукції, що виготовляється нею, або наданих послуг, а й від грамотного поширення інформації про свій продукт. Одним з найбільш затребуваних способів його рекламування є внутрішня і зовнішня реклама.

Популярним і дієвим її різновидом є штендер (мимохідь). При всій простоті виготовлення та монтажу, невеликих розмірах та невисокій вартості він дуже ефективний як рекламний інструмент. Цей вид рекламної конструкції може мати, зокрема, форму літери “А”. Виробництвом таких виробів за розумною вартістю в Одесі займається рекламна агенція «Фабрика реклами».

Мимоход экскурсии

Про А-подібний фігурний мимохідь

Цей різновид конструкції називається фігурним штендером, оскільки виконується із закругленою верхньою частиною або має криволінійну довільну форму. А-подібний фігурний мимохід встановлюється з метою вказати місце розташування рекламодавця, надати інформацію про асортимент товарів або послуг, акції, ціни і т.д.

Перевага та матеріал А-подібного фігурного мимоходу

Основу конструкції виготовляють із забарвленого у будь-який колір металевого профілю, а рекламне поле – із пластику ПВХ, алюмінієвого композиту або оцинкованого металу. Рекламне зображення наноситься у вигляді поклейки аплікацій або оракалу з нанесеною повнокольоровою печаткою. Розмір фігурного штендера може бути стандартним чи індивідуальним. Перевагами конструкції є:

  • висока інформативність при невеликих розмірах;
  • універсальність (використовується у вигляді внутрішнього та зовнішнього рекламоносія);
  • мобільність;
  • порівняно невисока вартість.

Важливою особливістю виробу є його прямий контакт з великою кількістю людей, що проходять повз.

Де розміщують А-подібний фігурний мимохід

Встановлюють такі рекламні конструкції вздовж пішохідних доріжок, біля входу в будинок, в якому розташований об’єкт, що рекламується. Вони також використовуються для оформлення вітрин.

Переваги замовлення А-подібного фігурного мимоходу у «Фабрики реклами»

Наше агентство пропонує своїм клієнтам конструкції різних форм із матеріалів лише високої якості у професійному виконанні за ціною від виробника. У «Фабриці реклами» можна купити мимохідь у стандартному виконанні або замовити виготовлення штендерів за ексклюзивним проектом.

Приклади наших робіт
Ціни на виготовлення А-подібного фігурного мимоходу:
ВидЦена
А-подібний фігурний мимохідь для кафевід 4000 грн
А-подібний фігурний мимохідь (виносний)від 4000 грн

Ціни на продукцію приблизні. Для точного розрахунку, зверніться до менеджера нашої компанії, вони зможуть прорахувати точну вартість замовлення, з урахуванням макета, монтажу та інших особливостей Вашого замовлення.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок