Ретро-букви з лампочками в Одесі

Без грамотної організації внутрішньої і зовнішньої реклами стати успішним не зможе ніякий бізнес, що займається виробництвом і реалізацій будь-якої продукції або надає різні послуги. Найбільш ефективними є світлові конструкції. Останнім часом зростає популярність вивісок на фасаді і в інтер’єрі, основною складових яких є ретро-букви з лампочками. Їх виготовленням і продажем за розумною вартістю в Одесі професійно займається відоме рекламне агентство «Фабрика реклами».
Ретро літери з лампочками

Про ретро-букви з лампочками

У сучасну сферу виробництва реклами такі світлові конструкції прийшли з деякими удосконаленнями з Америки середини минулого століття. Конструктивно вироби являють собою окремо стоять об’ємні елементи, прикріплені на раму.
На лицьовій поверхні кожної літери, виконаної в друкованій або рукописній техніці письма, встановлюється кілька цоколів для відкритих ламп Едісона або світлодіодних джерел світла.

Переваги та матеріали ретро-букв з лампочками

Вивіски з букв ретро (їх ще називають вінтажними) – це оригінальність, стиль, емоції. Вони притягують погляд, є чимось захопливим і незабутнім. Для виготовлення конструкцій використовують:
  • сталь;
  • дерево;
  • композит;
  • пластик та інші матеріали.
Такі рекламні конструкції прекрасно сприймаються при денному і нічному світлі, вони видно з великої відстані. Універсальність букв ретро полягає в тому, що вони однаково успішно використовуються в оформленні фасадів будівель і інтер’єрів приміщень.

Де розміщують ретро-букви з лампочками

Зустріти вивіски в вінтажному стилі можна над входом в театр і кіно, ресторан або кафе. Ними прикрашають внутрішній простір барів, бутиків з брендовими товарами. Їх використовують в оформленні весільних салонів, місць проведення промо акцій, фотостудії.
Переваги замовлення ретро-букв з лампочками у " Фабрики реклами»

У нашій компанії, що займається виготовленням вивісок, інших елементів зовнішньої і внутрішньої реклами, можна недорого купити готову конструкцію або замовити послугу її виготовлення за ціною від виробника. Ми гарантуємо високу якість виробів і швидке їх виготовлення. За бажанням клієнта можемо організувати доставку і установку.

Ціни на виготовлення ретро-літер з лампочками:

ВидЦена
Пластиковые ретро буквы с лампочкамиот 2600 грн/шт
Деревянные ретро буквы с лампочкамиот 3300 грн/шт
Металлические ретро буквы с лампочками от 4000 грн/шт

Ціни на продукцію приблизні. Для точного прорахунку, зверніться до менеджера нашої компанії, вони зможуть прорахувати точну вартість замовлення, з врахуванням макету, монтажу, та інших особливостей Вашего замовлення.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок