Друк на тентовій тканині в Одесі

Однією з ефективних маркетингових інструментів є транзитна реклама, у якій задіяний транспорт. Для цього зображення друкують на тканині тенту, який добре переносить атмосферні та механічні впливи. В Одесі купити такий незвичайний рекламний носій можна у компанії «Фабрика реклами». Ми приймаємо замовлення на оформлення вітрин та виготовлення широкоформатної реклами. Дізнатися, скільки коштують поліграфічні послуги для бізнесу, можна за номерами у шапці сайту.

Печать на тентовой ткани

Про друк на тентовій тканині

Щоб нанести зображення на тент, використовується трафаретна технологія. При цьому спочатку ретельно висушують і натягують банер, який потім наносять спеціальну світлостійку фарбу. За своїми властивостями вона нагадує покриття ПВХ, тому що не стирається, не вигоряє і не деформується.

Переваги друку на тканині тентів

Головна перевага трафаретної технології в тому, що вона дозволяє друкувати зображення на тентах та інших матеріалах різної щільності та текстури. Переваги готових рекламних банерів:

  • простість монтажу та демонтажу;
  • стійкість до вітрових навантажень та атмосферних впливів;
  • стійкість до вигоряння;
  • великий термін експлуатації;
  • прийнятна вартість.

З іншого боку, трафаретна технологія дозволяє друкувати зображення без демонтажу. Це означає, що знімати тент з каркаса не потрібно.

Де використовується друк на тентовій тканині

Трафаретний друк коштує відносно недорого, тому їй немає ціни не лише у транзитній рекламі. Його застосовують при брендуванні транспорту та виробництві безкаркасних та каркасно-тентових конструкцій для торгових павільйонів, ангарів, пологів, ПВХ завіс та штор.

Переваги друку на тканині тентів у «Фабрики реклами»

Компанія виготовляє різні види широкоформатної та зовнішньої реклами, у тому числі лайтбокси, мимоходи та штендери.При їх виробництві використовуються сучасні матеріали та актуальні технології. Внаслідок цього виходять конструкції, які дешево коштують та відповідають стандартам зовнішньої реклами Одеси. Окрім ціни, при оформленні замовлення можна розраховувати на гарантію якості та оптимальні терміни виготовлення.

Щоб замовити поліграфічні послуги для бізнесу або дізнатися про їх вартість, залиште заявку або зателефонуйте за прикріпленими номерами. Консультант прийме замовлення та підкаже, скільки коштує обслуговування та продукція.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок