Друк на самоклеючій плівці "orafol" в Одесі

При замовленні внутрішньої або зовнішньої реклами власники бізнесу звертають увагу не лише на вартість, дизайн та зовнішній вигляд. Вони також враховують простоту використання. Саме тому серед маркетологів популярні рекламні зображення у вигляді наліпок, які швидко клеяться, коштують недорого та легко переносять негативні дії. Купити їх можна у компанії «Фабрика реклами». Дізнайтесь, скільки коштують інші види широкоформатного друку в Одесі, зателефонувавши за номерами у шапці сайту.

Печать на самоклеющейся пленке "orafol"

Про друк на самоклеючій плівці Orafol

При виробництві наліпок Oracal використовують білу ПВХ плівку, на яку наносять повноколірне зображення. Німецький виробник пропонує матові та глянсові, литі та світлорозсіювальні самоклейки, які розрізняються за терміном експлуатації, ступенем розтягування, товщиною та адгезивними властивостями. Зображення наносять на біле полотно за допомогою цифрового, інтер’єрного або УФ-друку.

Переваги друку на самоклеючій плівці Orafol

Перевага наліпок Оракал у тому, що вони легко клеяться на різні поверхні та легко демонтуються. Інші їх переваги:

  • зносостійкість;
  • висока швидкість виготовлення;
  • великий вибір кольорів та форм;
  • широка сфера застосування;
  • невибагливість у догляді.

Спільно з низькою ціною це робить яскраві та повноколірні наліпки незамінними при оформленні інтер’єру та організації промокампанії.

Де використовується друк на самоклеючій плівці Orafol

Наклейки Oracal, Orafol та Orajet підходять для середньо- та короткострокової зовнішньої реклами. Ними заправляють плотерне обладнання, на якому друкуються рекламні плакати, написи та маркувальні вироби.

Переваги друку на самоклеючій плівці Orafol від «Фабрики реклами»

Компанія пропонує комплексні послуги з широкоформатного, УФ, екосольвентного та сольвентного друку. Для виготовлення рекламних зображень ми використовуємо безпечні матеріали та перевірені технології. Це дозволяє отримувати конструкції, які дешево коштують та відповідають стандартам зовнішньої реклами в Одесі. Кожен, хто хоче замовити у нас друк на самоклеючій плівці Оракал, може розраховувати на доступні ціни, високу якість зображення та мінімальні терміни виготовлення.

Телефонуйте за номерами на сайті. Консультанти приймуть замовлення та підкажуть, скільки коштують інші поліграфічні послуги для бізнесу.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок