Друк на папері блюбек (blue back side)

Широкоформатна реклама – ефективний маркетинговий інструмент, що дозволяє утримувати увагу аудиторії і вдень, і вночі. Якщо рекламний бюджет обмежений або термін промокампанії не перевищує 3 місяців, маркетологи вибирають друк на папері Blue Back Side, або Блюбек. Вона коштує недорого і щодо добре переносить атмосферні дії. Замовити роздрук можна в компанії «Фабрика реклами». Дізнайтеся, скільки коштують інші послуги поліграфії в Одесі, зателефонувавши за номерами в шапці сайту.

Печать на бумаге блюбек (blue back side)

Про друк на папері Блюбек

Під Blue Back Side або Блюбеком розуміють папір, що не просвічується, стійкий до впливу вологи, УФ-променів, температурних коливань і вітру. На її задній бік наносять покриття блакитного кольору. За рахунок цього полотно можна приклеювати до строкатої та темної основи. При цьому воно не просвічуватиме і спотворюватиме кольори. Термін служби такого полотна – 3 місяці. Якщо бізнес або продукт рекламується всередині приміщень, банер може прослужити набагато довше.

Переваги друку на папері Blue Back Side

Ця технологія дозволяє роздруковувати яскраві та реалістичні зображення за прийнятної вартості друку за 1 кв. м. Крім ціни та якості картинки, серед її переваг також виділяють:

  • висока швидкість виготовлення;
  • механічну міцність;
  • термо- та вологостійкість;
  • міцність на розрив.

Однак при одночасному впливі сильного вітру та опадів банер може легко відклеїтися. Це потрібно врахувати перед тим, як купити рекламну конструкцію.

Де використовується друк на папері Блюбек

Зображення, які дешево коштують та відносно добре переносять атмосферні впливи, незамінні у широкоформатній рекламі. Їх використовують при виробництві лайтбоксів, сітібордів, білбордів, постерів, плакатів та щитів.

Переваги друку на папері Black Back Side у «Фабрики реклами»

Компанія пропонує комплекс поліграфічних послуг для бізнесу. Ми маємо матеріально-технічну базу для широкоформатної, екосольвентної та УФ друку . Кожен, хто хоче замовити у нас виробництво рекламних конструкцій, може розраховувати на доступні ціни, сучасні матеріали та оптимальні терміни виготовлення.

Щоб оформити замовлення та дізнатися, скільки коштують поліграфічні послуги в Одесі, залиште заявку або зателефонуйте за номером у шапці сайту.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок