ᐉ Друк на папері блюбек (blue back side) в Одесі, замовити друк на папері блюбек (blue back side) в Одесі. Рекламна агенція «Фабрика реклами»

Друк на папері блюбек (blue back side) в Одесі

Широкоформатна реклама – ефективний маркетинговий інструмент, що дозволяє утримувати увагу аудиторії й вдень, і вночі. Якщо рекламний бюджет обмежений або термін промокампанії не перевищує 3 місяців, маркетологи обирають друк на папері Blue Back Side, або Блюбек. Вона коштує недорого і відносно добре переносить атмосферні дії. Замовити роздруківку можна в компанії «Фабрика реклами». Дізнайтесь, скільки коштують інші послуги поліграфії в Одесі, зателефонувавши за номерами у шапці сайту.

Про друк на папері Блюбек

Друк на папері блюбек (blue back side)

Під Blue Back Side або Блюбеком розуміють папір, що не просвічується, стійкий до впливу вологи, УФ-променів, температурних коливань і вітру. На його задній бік наносять покриття блакитного кольору. Внаслідок цього полотно можна приклеювати до строкатої та темної основи. При цьому воно не просвічуватиме і спотворюватиме кольори. Термін служби такого полотна – 3 місяці. Якщо бізнес або продукт рекламується всередині приміщень, банер може прослужити набагато довше.

Переваги друку на папері Blue Back Side

Ця технологія дозволяє роздруковувати яскраві та реалістичні зображення за прийнятної вартості друку за 1 кв. м. Крім ціни та якості картинки, серед її переваг також виділяють:

  • високу швидкість виготовлення;
  • механічну міцність;
  • термо- та вологостійкість;
  • міцність на розрив.

Однак при одночасному впливі сильного вітру та опадів банер може легко відклеїтися. Це потрібно врахувати перед тим, як купити рекламну конструкцію.

Де використовується друк на папері Блюбек

Зображення, які дешево коштують і відносно добре переносять атмосферні впливи, незамінні у широкоформатній рекламі. Їх використовують при виробництві лайтбоксів, сітібордів, білбордів, постерів, плакатів та щитів.

Переваги друку на папері Black Back Side у «Фабрики реклами»

Компанія пропонує комплекс поліграфічних послуг для бізнесу. Ми маємо матеріально-технічну базу для широкоформатного, екосольвентного та УФ друку. Кожен, хто хоче замовити у нас виробництво рекламних конструкцій, може розраховувати на доступні ціни, сучасні матеріали та оптимальні терміни виготовлення.

Щоб оформити замовлення та дізнатися, скільки коштують поліграфічні послуги в Одесі, залиште заявку або зателефонуйте за номером у шапці сайту.

    Залишити заявку

      Замовити дзвінок