Друк на банерній тканині в Одесі

Щоб привернути увагу потенційної аудиторії до бізнесу, використовують банери, розтяжки та іншу широкоформатну рекламу. Якість сприйняття зображення залежить від того, як саме воно надруковане. Маркетологи давно віддають перевагу друку на банерній тканині – щільному та міцному матеріалі, який легко переносить атмосферні дії та при цьому недорого обходиться. Дізнатись, скільки коштують такі банери та інші рекламні послуги в Одесі, можна за номерами у шапці сайту.

Про друк на банерній тканині

Печать на баннерной ткани

Особливість цього виду широкоформатного друку в тому, що тут використовується композиційний матеріал. Він складається з двох шарів:

  • жорсткої поліестерової сітки;
  • еластичних наповнювачів-пластифікаторів.

Якщо зображення потрібно нанести лише на одну сторону, у роздруківці використовують матеріал Fronlit, якщо на обидві сторони – Blackout, що блокує сонячне світло. При виготовленні лайтбоксів та інформаційних стендів застосовують світлорозсіювальний Backlit.

Перевага друку на банерній тканині

Банер – рекламний інструмент, що допомагає привернути увагу мешканців Одеси до бізнесу та рекламованого продукту. За ефективністю він перевершує всі інші види реклами. Якщо полотно надруковане на банерній тканині, до його переваг додаються:

  • зносостійкість;
  • великий термін експлуатації;
  • можливість наносити будь-які зображення;
  • вартість.

Якщо рекламна конструкція орендується на великий термін, роздруківка коштує дешево і швидко окупається.

Де використовується друк на банерній тканині

За цією технологією друкують широкоформатні зображення, які встановлюють на вулиці та всередині приміщень. Зазвичай її використовують при виробництві афіш, рекламних плакатів, брандмауерів та білбордів. З тканини щільністю понад 500 гр/кв. м виготовляють навіси, ангари та автомобільні тенти.

Переваги друку на банерній тканині від «Фабрики реклами»

Компанія “Фабрика реклами” пропонує комплекс рекламних послуг. Ми приймаємо замовлення на банерний, а також УФ, сольвентний та екосольвентний друк. У нас можна купити банери, при виготовленні яких використовують якісні та безпечні витратні матеріали та чорнило. Кожному, хто замовить роздруківку, компанія гарантує доступні ціни та оптимальні терміни.

Дізнайтеся, скільки коштує виробництво лайтбоксу або банера, зателефонувавши за вказаними номерами.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок