Друк на банерній сітці mesh в Одесі

Сучасні маркетологи здатні перетворити будь-яку поверхню на рекламне полотно. З цією метою вже давно використовуються будівельні риштування та масштабні конструкції, на які можна натягнути банер будь-якого розміру. Для цього його потрібно надрукувати на банерній сітці Mesh, яка не обтяжує конструкцію та не спотворює зображення. В Одесі купити її можна в компанії «Фабрика реклами», яка приймає замовлення на виготовлення лайтбоксів, білбордів та інших видів зовнішньої реклами. Дізнатися, скільки коштують поліграфічні послуги, можна за вказаними номерами.

Про друк на банерній сітці Mesh

Печать на баннерной сетке mesh

Під широкоформатним полотном Mesh розуміють тонкий сітчастий матеріал щільністю 270-320 г/кв. м, який добре пропускає повітря, але закриває абсолютно все, що знаходиться за ним. Тому його використовують і як рекламну площину, і як бар’єр сонячного світла.

Переваги друку на банерній сітці Mesh

Цей вид рекламного носія добре пропускає повітря, тому немає ціни при оформленні великогабаритних конструкцій на відкритій місцевості. Інші його переваги:

  • легкість;
  • простість монтажу;
  • стійкість до вітрових навантажень, УФ-променів та коливань температури;
  • вартість;
  • великий термін служби.

Попри те, що коштує такий банер дешево, на ньому друкуються яскраві та повноколірні зображення, які допомагають просунути бізнес.

Де використовується друк на банерній сітці Mesh

Матеріал використовують при виробництві рекламних щитів, брандмауерів, білбордів та інших видів зовнішньої реклами. Найчастіше на ньому друкують широкоформатні зображення, якими маскують будівельні риштування, фасади та великогабаритні конструкції.

Переваги друку на банерній сітці Mesh у «Фабрики реклами»

Компанія пропонує комплекс поліграфічних послуг. При виробництві фасадних вивісок, лайтбоксів та іншої зовнішньої реклами ми використовуємо перевірені технології та безпечні матеріали. Вони дозволяють отримувати зображення, які коштують недорого і добре вписуються в архітектурний вигляд Одеси. Кожен, хто замовить широкоформатний друк, може розраховувати на адекватні ціни та оптимальні терміни виготовлення.

Дізнатися, скільки коштує поліграфія для бізнесу, можна за номерами у шапці сайту. Консультант розрахує вартість обслуговування та прийме заявку.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок