Закриті світлодіодні вивіски з гнучкого неону флексу в Одесі

Щоб просувається бренд або товар привертав увагу в різний час доби, маркетологи рекомендують використовувати рекламні конструкції, що світяться. В Одесі популярні закриті світлодіодні вивіски з неонфлексу — гнучкого шнура, з якого можна створювати фігури будь-якої форми та розміру. Їхнім виробництвом займається компанія «Фабрика реклами». Ми виготовляємо рекламне та торгове обладнання, яке можна купити за найкращою ціною.

Про закриті світлодіодні вивіски з гнучкого неонфлексу

Цей вид рекламної вивіски є конструкцією, що складається з напису або фігури, що світиться, поміщеної в скляний або пластиковий короб. Написи та фігури виготовляються з гнучкого світлодіодного шнура (neon flex), який відрізняється яскравим та рівномірним свіченням.

Переваги закритих світлодіодних вивісок з гнучкого неонфлексу

Закриті світлодіодні вивіски з гнучкого неонфлексу

На відміну від звичайного неону, неонфлекс більш міцний і довговічний. Тому з нього виготовляють не лише інтер’єрну рекламу, а й фасадне освітлення. Інші його переваги:

  • яскравість;
  • багата палітра;
  • захист від перегріву;
  • вартість;
  • низька витрата електроенергії.

Гнучкий шнур, що світиться, стійко переносить агресивні впливи, тому незамінний у внутрішній і зовнішній рекламі.

Які види закритих світлодіодних вивісок з гнучкого неонфлексу виробляємо

Компанія виготовляє закриті вивіски з neon flex на індивідуальне замовлення. На основі побажань замовника розробляється проєкт, який передбачає виготовлення конструкцій, що світяться, встановлення фасадного та інтер’єрного підсвічування. У нас можна замовити освітлення, яке приверне увагу до бренду чи продукту, підкреслить архітектуру будівлі чи переваги інтер’єру.

Переваги закритих світлодіодних вивісок з гнучкого неонфлексу від «Фабрики реклами»

Понад 20 років «Фабрика реклами» займається проєктуванням, виробництвом та встановленням в Одесі зовнішньої та внутрішньої реклами. Крім того, ми виготовляємо закриті й відкриті вивіски з neon flex будь-якого розміру. Кожен, хто хоче їх купити, може розраховувати на:

  • гарантію якості;
  • унікальний дизайн проєкт;
  • доступну ціну;
  • гнучкі терміни виготовлення;
  • послуги з монтажу та ремонту.

Залишити заявку можна, натиснувши кнопку «Замовити дзвінок». Консультант передзвонить, щоб прийняти замовлення та розрахувати вартість послуг.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок